Skocz do zawartości

Wiz: łazienka 9m2


Morphe

Rekomendowane odpowiedzi

Od taka łazienka, projekt nie mój, i sam musiałem "tworzyć" materiały tak ze nie do znalezienia w zadnym katalogu płytek :D.. te czarne mialy saymulowac jakis taki łupek którego nigdy nie widziałem na oczy.. z dodatkiem kwarcytu czy czegos takiego co sie mieni:) - przepalenia celowe, choc moze troche przesdzone...

Coś mi sie nie podoba wanna.. ale nie bardzo miałem pomysł jak inacezj ja wkomponowac (pomijajac ze tak chciał klient)

 

http://www.3d-mv.com/lazienka/L1.jpg

http://www.3d-mv.com/lazienka/L2.jpg

 

ps. jak sie wam spodoba ta lazienka to pokaze tez jakies inne starsze wypociny:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hmmm, na wieksze niz 2000x1500 nie starczylo niesety czasu... a jaka rozdzialka dla wnetrz jest "standardowa" w takim razie?:)

 

dzieki za pozytywne komentarze:) w pozniejszym czasie zamieszcze moze tez inne lazienki, w wiekszej ilosci, sa co prawda starsze niz ta, ale mysle ze tez fajne..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu piękne. Jedna z niewielu wizek gdzie widać, że ktoś "mieszka". Chodzi mi o te szczoteczki w kubku i widoczne kosmetyki.

Jedynie jakie można mieć zastrzeżenia (chodzi tylko o praktyczność) to takie, że łupek wymyślony przez Ciebie nie jest praktyczny pod prysznicem. W czymś takim zbierałby się brud i ciężko by było to czyścić. Ale i tak jest ładna łazienka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie takie lupki, nie sa zbyt fajne z tego wzgledu co powiedziałes, nie mniej jednak wygladaja interesujaco. Jak pisałem wyżej nie wiem czy akurat tego typu łupki sa w spredarzy, ale kient nie potrafił sprecyzować , ani podać przykladu jak mniej wiecej powinny wygladać wiec zaakceptował coś takiego.:) dzieki za ten pozytywny komentarz:) wieczorem dodam inne łazienki w nowym watku, czy może dodać je juz w tym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności