Skocz do zawartości

MAYA muli :/


NCdeIgnis

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

 

mam dosc poważny , bo doprowadzający mnie już do białej gorączki problem z MAYA. Chodzi o to, ze podczas modelowanai CZASEM Maya dostaje freeza(nie odpowiada) na jakies 10-50 sekund i potem mozna normalnie pracowac.To jeszcze moge przezyc. Ale ostatnio robiłem modelik , główka z włosami.

Maya dostawała juz kompletnego zgona i sie poprostu wieszała. Ukryłem włosy na warstwie i w Shavie zeby sie nie renderowaly . Wlosow nie ma we view porcie i sie nie renderują , wiec ok. Ale Maya nadal sie wiesza jak tylko popracuje z nią 10 sekund:/

 

moj PC:

 

Intel QuadCore 2.4Ghz

4Giga Ram DDR2 PATRIOT

2x8800GTX

850W DarkPower Pro.

 

http://img210.imageshack.us/my.php?image=sxsxr1.jpg to model. jak widac nie ma tam nic skomplikowanego (a po ukryciu wlosow to juz kompletnie nic) nie moge go ani skonczyc ani dopracowac bo Maya co chwile dostaje zgona:/

 

HELP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

podczas modelowania po użyciu każdego narzędzia jest dodawana historia więc co chwila warto ją usuwać bo może obciążać rozwalać majke, właściwie to warto wywalać historie z wszystkiego do czego nie jest potrzebna

 

w outlinerze też można spojrzeć co tam jest bo czasem są jakieś odpadki które w czymś przeszkadzają

 

jeśli nie to to mogą być jeszcze sterowniki , na CG talku jest pare wątków o tym, ja też miałem z tym problemy przy dwóch monitorach bo stery od nvidi sobie z tym nie radzą:(

 

btw niezłe włoski :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności