Skocz do zawartości

Postać 3D: Dragon Slayer


wrzecionek

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 63
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Tylko bez agresji prosze :)

Napisal ze wprowadzi poprawki to wprowadzi... kazdy swoja sugestie juz wyrazil a na efekt trzeba poczekac (wrzecion, ale Cie bronie :D ) :D

Pozdro wrzecion i nie przejmuj sie takimi tekstami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

darkness87 -> rozumiem że często je widujesz że tak dużo o nich wiesz ?

Każdy ma prawo mieć swoją interpretacja i podgląd na postać, czy każdy człowiek ma takie samo wyobrażenie o bogu ?? nie .... a jednak dużo jest o nim napisane .

Jedziesz dalej z tym krasnoludem , poprawki można będzie wprowadzić jeszcze jak nogi zrobisz , to da widok na cała postać . PozdrO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podobają mi sie dwie rzeczy, buty, spróbuj zrobić cos bardziej jak glany:P Te czubki szczególnie nie pasują. Oprócz tego młot, imo leprzy by było okrągły i żeby sie nie zwężał, moze nawet rozszerzał.

Reszta bardzo fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podoba mi się przejście z klaty w mięsień naramienny i z mięśnia naramiennego w ramię. Zwężenie nad bicepsem jest za ostre przez co ręka wydaje się za chuda szczególnie na widoku z frontu. Palce u rąk też za chude nie pasują do krasnoluda, powinien mieć chyba krótkie i grube paluchy.

Na widoku pierwszym od lewej zwraca uwagę lewa ręka, na ramieniu widać sam biceps a powinno być pod nim widać kawałek tricepsa czy co tam z tyłu jest. Ogólnie nad rękami bym jeszcze popracował a reszta bardzo fajna. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć też uwagę drogi wrzecionku że na perspektywie z frontu twój krasnolud wydaje się gruby(napakowany), a w perspektywie z lewej strony jest już tylko lekko przy kości ... w całości też zgadzam się z Tomalą... :-) Spodnie wydają się też jakby "napąpowane" jakby był nurkiem albo co ... na marginesie mogę ci powiedzieć że artyści szkicując postać, jeśli chcą ją ubrać to najpierw robią delikatny szkic gołej postaci. Wiesz ... wtedy łatwiej można sobie wyobrazić jak wygląda ciuszek na nogach, klacie, itd... Czekam z niecierpliwością na postępy ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś głowę dał trochę do przodu to by było dobrze, bo z boku wygląda jakby sie przewracał. Palce nie powinny być tak chude i długie, raczej grube serdele. Reszta jest spoko, trochę jeszcze nad tym posiedzisz i postać będzie jeszcze lepsza. Wg mnie chyba najlepszy wip z organika w wipie w ostatnim czasie.

 

4 gwiazdki ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności