Skocz do zawartości

Problem z renderowaniem


c4rl0s

Rekomendowane odpowiedzi

witram wszytskich mam pytanko, mianowicie ostatnio zmieniałem kompa oraz maxa na 9 noo i oczywiscie vraya przy barzdiej hardcorowych renderach gdzioe musze ustawic dos wysokie parametry rendera oraz gdzy scena jest sczegółowa bardzo wtedy zazwyczaj podczas renderowania wywala mnie z maxa po jakiejs chwili poprostu wychodzi czasem tylko zostaje raport który mozna wysłac do producenta a czasami poprostu mnie wywala i nioc niema niewim z czym, to moze byc zwiazane czy moze to byc kwestaio taka ze mam 4 gb ramu ddr2 800m w dualui no i nioewykrywa mi nawet w biosie całosci tylkoi 2,98 parawdopodobniue jest to wina albo biosa albo płytygłównej ale czy to moze byc przyczyna moze macie jakies pomysły albo tez mieliscie taka przypadłosc z góry slicznie dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

dzieki za odpowiedzi co do psreztu to procek intel core duo E6850 3 GHz, 4 giga ramu 800mhz patriota karta graficzna geforce 8800gts no i faktycznie 32 bitowy xp pewnie sobie tym nieradzi dzisiaj spróbuje viste zainstalowac 64 ke ale w takim wypadku mam pytanie co nato max 9 bo hyba wtedy musze miec wersje 64bitowa maxa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli zainstalujesz xp profesional 64, to mozesz spokojnie dalej uzywac aplikacji 32 bitowych (sam tak mam) wiec podejzewam ze z vista bedzie podobnie. nie twierdze jednak ze to rozwiązanie dobre, bo nie będziesz wykozystywal tej przepustowosci 64 bitów (w końcu po coś ludzie te 32 dodatkowe bity dali :P)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności