Skocz do zawartości

JAk zarazić dzieciaka ???


Gość marcin-m16

Rekomendowane odpowiedzi

Gość marcin-m16

witam

Pytanie nieco inne ale mam nadzieję że znajdzie soie osoba która pomoże mi rozwiązaćardzo problem. JAk ZARAZIĆ dzieciaka magia grafiki tzn. mam siostre młodszą o 13 lat która bardzo lubi rysować i jest bardzo utalentowana ponad to jest niezwykle zdolna z takich dziedzin jak geometria co jest bardzo zadko spotykane u dziewczynek. Pomyslalem zeby zarazic ja grafika komputerową w tym problemem ze zabardzo nie wiem jak sam jestem z wyksztalcenia finansista moi znajomi tez nie zabardzo sie na tym znaja. Czyli jak zacząć - jakie oprogramowanie ???- jaki sprzet ( tablety graficzne itp.)??? dodam że dziecko jest w wieku 11 lat. Za pomoc dziękuje

kontakt gg 7600068

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To w końcu 11 lat czy 13?

 

Jak dziewczynka będzie się tym interesowała, to sama się tym zajmie. Moim zdaniem nie należy przymuszać ani pchać.

 

Ewentualnie jeśli w domu jest jakiś komputer, to zainstalować tam Wings3d, a nuż znajdzie i zacznie się bawić. A tabletów albo jakiegoś super sprzętu chyba do takiej pierwszej zabawy nie trzeba, jak kilka lat w tym posiedzi i się nie zniechęci, to na pewno upomni się o sprzęt.

 

Tu na forum pojawiają się niekiedy 11-letnie dzieci :) Najczęściej chcą zrobić jakąś super grę, i zazwyczaj nie są traktowane poważnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aniu> 11 lat, 13 lat młodsza = marcin-m16 ma 24 lata :)

 

11 lat to za mało na grafikę 3d - kształć ją w tradycyjnym rysunku, może pokaż coś do sculptowania (np. łatwiutki mudbox), ale z modelowaniem będzie ciężko. Mam 12-letniego brata i bardziej podoba mu się programowanie niż robienie 3d - z wiekiem to pewnie minie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin-m16

nic na siłe oczywiście ale uważam ze dziecko trzeba nakierować sam wiem jak ciężko trafić na swojego konika. Dobrze czyli mam już jakieś propozycje programów ale co jeśli chodzi o sprzet te tablety wiem że jeśli kupie tzw. shit to mogę spalic zainteresowanie tzn. jesli tablet bedzie nienajlepszej jakości to moze on zniechecic do jakichkolwiek dzialan bo efekty beda mizerne - szukam wlasnie na necie testów tabletów ale sa jakies stare z 2004r. Prosze o pomoc w dobraniu optymalnej opcji - cena/jakość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marcin-m16

czyli wacom Volito2 fajnie. Dzieki za odpowiedzi zastanowie sie nad tym modelem oraz nad wacom bamboo fun s jeszcze raz dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bamboo to nowa seria - znajoma znajomej ostatnio kupiła i chwali sobie - są 3 rodzaje bamboo FUN jest chyba najlepszy (o ile dobrze pamiętam nazwę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności