Skocz do zawartości

Metallica w Chorzowie - 28 maja


piksar

Rekomendowane odpowiedzi

Z ciekawości pytam, wybiera się ktoś ?

Można by mini zlot zrobić przy okazji

 

cytat z netu :

miejsca stojące: 125 PLN

miejsca siedzące III: 125 PLN

miejsca siedzące II: 150 PLN

miejsca siedzące I: 185 PLN

VIP: 770 PLN

 

Wejściówki można już teraz rezerwować na stronie livenation.pl. Organizatorzy zaznaczają, że bilety będą rozsyłane od stycznia 2008. Poprzednia wizyta Metalliki w Polsce miała miejsce 31 maja 2004 roku. Areną występu był Stadion Śląski.

 

Muzycy Metalliki cały czas pracują nad nowym materiałem, który ma się pojawić w przyszłym roku. Według niedawnych doniesień, zwiastun krążka ma pojawić się w grze komputerowej "Rock Band".

 

Muzyka na nowym krążku Metalliki, według słów perkusisty Larsa Ulricha, ma być cięższa i bardziej melodyjna. Premiera materiału legendy metalu ma podobno nastąpić w lutym 2008 roku. Brzmienie utworom nada słynny Rick Rubin (m.in. RHCP, Johnny Cash, The Cult).

 

Ostatnią pozycją w dorobku Metalliki jest płyta "St. Anger" z 2003 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serwus :)

ja sie na metalice wychowałem. niestety metalica sie dla mnie skonczyła wraz z "czarną " płytą - a było to daaaaawno temu. Potem to juz tylko takie pogrywanie jak kapelki publikowane w bravo i popcornie . To moje zdanie - nie chciałem nikogo urazić.

bawcei sie dobrze na koncercie ! :)

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hell Yeah! I'm in \../, trash metal 'till death! Dla mnie to tylko kwestia urlopu... czyli 95% pewności że będę... ostatnio opuściłem, tego samego dnia maturę z historii ustną zdawałem... myślałem że mnie postrzeli jak jechałem w garniaczku w jednym autobusie z kumplami którzy na koncert właśnie podążali. Uwierzcie mi, to była trauma :/ Ale rok później na Ironach sobie odbiłem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności