Skocz do zawartości

[Dyskusja] WOSP: szybka ustawka


illy

Rekomendowane odpowiedzi

Kto chce ze mna po trojmiescie pojezdzic w niedziele i pofocic kolejna edycje WOSP w Trojmiescie? Zamysl jest zeby byc w Gdansku o 10, pozniej przeniesc sie do Sopotu i na koniec polazic chwile po Gdynii. Znajdie sie ktos chetny na wypad na kilka godzin? Dawajcie znac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

heh, ja raczej odpadnę. ewentualnie dołączę w Sopocie jeżeli to nie kłopot i będę popylac w sukni balowej :P

fajny pomysł, ale stety mam studniówkę wątpię, iż będę się nadawać. muszę wytrzeźwieć, odespać...

 

o której planowałbyś być w Sopocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jednak pasuje.

właśnie oddalam aparat ziomkowi. nie mam nawet czym pstrykać, chyba ze skombinuje film do smieny/zenita z rossmana XD.

 

cóż - życzę powodzenia, ja sie jednak wyspie. WOSP jest cykliczny ;) jak mi szczęście nie dopisze i będę musiała sie parać fotoreportażem, będę miała to co roku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym, co jak co, ale zjazd pomorskiej grupy fotograficznej NEPTUN (nikoniarze) miałby pierwszeństwo ;) choć jak patrze na forum, to znowu wszyscy odpadają, pewnie skończą w 3, ale tak jest zawsze, co innego jak proponujesz komuś piwo :P

cóż - ja Tobie/Wam życzę udanego reportażu,o. a co do spotkania ludzi z Trojmiasta, to obstaje po prostu za pubem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie chcę wam się wcinać (ale to w końcu forum:P) moim jednak zdaniem obie wersje są ciekawe... zależy to tylko od tego co autor chciał pokazać... jeśli reportaż to wersja kamilsien jak najbardziej na tak:) jeśli jednak zdjęcie artystyczne to illy wygrywa...:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności