Skocz do zawartości

film dyplomowy


sanki

Rekomendowane odpowiedzi

15 stycznia mam obrone. wiec mysle ze moge pokazac filmik do tematu pracy

"Ruch postaci wirtualnych i rzeczywistych łączony we wspólnym środowisku komputerowym".

w skrócie:

mialem fragment filmu "The Wizard of Oz", 3 postacie zamienilem po kolei na rysunkową, 3D i animowaną poklatkowo lalkę.

filmik trwa 3 i pół minuty montaz i compositing w After Effects, model 3D i animacja Blender, match moving Icarus 2d, tekstury itepe GIMP i Inkscape

 

http://www.vimeo.com/480723

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

biglebowsky: mgr inż. informatyki po tym bede :-)

 

Jmtm00: na poczatku chcialem tylko i wylacznie animacje 2d laczyc, ale pani promotor uznala ze to zamalo, bla bla bla, i w koncu kazala mi zrobic 3 postacie w roznych technikach.na wlasny filmik z włączeniem jednem dwuwymiarowej postaci pomysl nawet mialem, ale na 3 i to w różnych technikach tak zeby to gralo nie bardzo, w Oz akurat byly 3 postacie wiec pasowalo.

potem zaczelo brakowac czasu i wyszlo jak jest. Zdaje sobie sprawe ze jest srednio. W wyzszej rozdzialce w sekwencji z 3d mocno widac szwy tam gdzie byla oryginalna postac. Ale ponieważ przyjeli to jestem zadowolony.

 

wrzucilem oczekując mocnej krytyki, bo wszyscy znajomi mowili ze super, ale ja im nie ufam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ołk, na informatyce sie nie znam więc może coś w tym jest:) Pomysł fajny, istotnie i fajnie że właśnie Oz, samo wykonanie to już inna para kaloszy. 2d cierpi na ogólną sztywność, 3d jest źle dotrakowane (co w zasadzie powinno być buła z masłem na takim podkładzie) a Lew rusza się jak znerwicowana. Całokształt wygląda niestety na 3 dni roboty wykonywanej wieczorkami przy piwie. Ale to głównie kwestie artystyczne, zapewne przy magisterce inf. nie mają znaczenia:) Powodzenia w każdym razie.

 

Martians attack Earth imo 5x lepszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Master: aktorzy zostali usunięci przez domalówki, przy strachu i lwie wziąłem fragmenty z tych klatek w których nie zaslaniają dekoracji i pokleiłem. W drwalu bylo duzo roboty i slaby efekt, bo kamera sie rusza, perspektywa zmienia i wszystko plywa.

 

edit: biglebowsky: mi tez sie marsjanie bardziej podobaja, ale to bylo tylko na zaliczenie przedmiotu ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności