Skocz do zawartości

Postać 3D: robocik


Stodi

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sympatycznie wygląda :) ale masz kilka drobnych błędów, na połączeniu połówek zrobiła ci się linia i muszka zachodzi na głowę, którą troche bym zmniejszył i przydałoby się troche detalu na głowie. jak na pierwe dni zabawy w 3d to dobrze ci idzie, moje początki były bardzo słabe. powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pokaż siatke ze smoothem i bez niego, wtedy bedzie się dało zobaczyć co jest nie tak, możliwe że masz nie połączone vertexy, w panelu modify przy zaznaczonym suboject level vertex (trzy kropki) gdzieś na dole jest opcja weld służąca do scalania vertexów, trza zaznaczyć wybrane do scalenia i kliknąć na przycisk weld, weld treshold to maksymalna odległość z jakiej vertexy zostaną scalone, w razie problemu z połączeniem zwiększ wartość. Ale moge nie mieć racji więc wrzuć siatke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś w opcjach renderingu jest coś takiego jak Render Wireframe czy jakoś tak, ale nie pamiętam gdzie to dokładnie było a teraz sprawdzić nie moge, poszukaj w helpie jak chcesz. Ja jak wrzucałem siatki to robiłem screenshota z viewportu, nie renderowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Trawnikow

dawaj siatę neie marudź :D Nawet jesli się okaże że to jakaś srmotna porażka(a po modelu raczej na to nie wygląda), to przecież nikt Cię tu za to nie zabije, tylko powie co poprawić :) Robocik całkiem fajny jak na poczatki - moje były dużo gorsze :) Jeśli nie masz Vraya, a chcesz siatkę wyrenderować to najlepiej zmień render na mentala i zrób tam materiał: Composite - jako base material robisz jakiś biały materiał typu standard a jako jeden z compozytów standard koloru czarnego z zaznaczoną opcja wire. I masz piękną siatę :) Powodzenia.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności