Skocz do zawartości

Max się nie włącza


Kamushi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem w czym utkwił problem, ale program Autodesk 3ds Max 2008 Po kilku dniach użytkowania przestał się uruchamiać. A dokładniej: Jak włączam program wyskakuje mi na pulpit obrazek ładowania, a gdy ładowanie się kończy program się nie uruchamia. Próbowałem wiele sposobów. Czyszczenie pamięci itp. ale nic to nie daj... Szukałem także wcześniejszej części programu ale nigdzie nie ma poprawnego linku. Jeśli ktoś z was ma może instalację 3ds Max 8.0 albo 9.0 to bardzo bym prosił o wrzucenie na jakiś serwer. :) Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A w procesach jest widoczny max? Też tak miałem ale z wersją ósmą maxa, po prostu przestał działać z godziny na godzinę i nie dość że nie dało się tego naprawić to jeszce od tej pory w ogóle nie mogę ósemki zainstalować. Co do instalki to ściągnij sobie z emula albo torrenta bo to tak samo jak by ktoś tu wystawił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra kamien z serca. Mi pomoglo gdy wywalilem wszystko z kompa co mialo cos wspolnego z maxem - vray, maxa 32, maxa 64 itp itd. Gdy odinstalowalem samego maxa 32 i zainstalowalem ponownie to dalej sie nie wlaczal. Moze komus przyda sie ta inforomacja.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

_Arti_ - ten proces to tylko usluga jaka autodesk wrzuca do systemu - jakies powiadomienia czy cos (taki wkurzajacy dymek ktory sie pojawial i spamił czasami w maxie z nazwa raysat) - wywalilem tą usluge z biegu. W kazdym razie to nie jest ten glowny proces maxa jaki powinien byc - czyli 3dmax.exe o ile sie nie myle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności