Skocz do zawartości

SCENA 3d: świątynia


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Witam Salvator na naszym forum :) Mam nadzieje, ze nie bedziesz juz wiecej robil podwojnych watkow i, ze znajdziesz na naszym forum odpowiedz na wszelkie nurtujace Cie pytania.

 

Co do twojej \"pracki\", powiem tylko ze widac ewidentie scianki otworu przez ktore wpada swiatlo... popracuj rozwniez nad oswietleniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrzę, patrzę i patrzę i nic prawie nie widzę :) No ale tak na serio to szczerze mówiąc tam naprawdę niewiele widać, domyślam się co chciałeś osiągnąć i pomysł fajny, gorzej z wykonaniem. Jak dla mnie w pomieszczeniu jest zdecydowanie zbyt mało światła. Światło które pada do tego pomieszczenia powinno odbijać się od podłóg, tym bardziej iż są one lśniące. Myślę że po lekkim oświetleniu praca nie straci na uroku, a wręcz przeciwnie. No i jeszcze nie widać skąd to światło. Ale to tylko moje zdanie i oczywiście mogę się mylić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo, nic ciekawego sie nie dzieje, w dodatku otwor jest kanciasty - jak juz wspomnial Bartek :) Mnie tez to sie rzucilo w oczy od razu. Byc moze w calej animacji by to uszlo, tylko ze caly kadr jest niepoprawny: swiatlo w centrum, posadzka ucina sie z lewej, a po prawej pozostaje polowa kadru w ktorej nic sie nie dzieje!

Poczekam wiec na Twoj nastepny raz.

Pozdrawiam

M.G.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tematów, to serdecznie przepraszam, zrobiłem przez przypadek.

Jak mówiłem, scenka była do animacji, więc nie mogła się długo renderować jedna klatka.

Nie widać wiele, bo zapomniałem dać światełka ambient.

Nie jestem dumny z tej pracy, więc nie mam nic przeciwko dalszej krytyki, może się dowiem czegoś ciekawgo o oświetleniu. Zamieszczam pewną scenkę(z nieudanym oświetleniem) ale widać na niej doskonale kolumny i trochę sklepienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności