Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

Wieczór wszystkim!

 

Ażeby podszkolić się w oświetleniu i renderingu zrobiłem taką oto wizualizację. (W zasadzie to pierwsza wizualizacja wnętrza w vrayu - tylko bez taryfy ulgowej proszę). Myślę, że wyszło to nawet nieźle, ale wierzę, że ktoś mnie zaraz z błędu wyprowadzi. ;)

 

Modele: moje, evermotion i ze stron producentów ceramiki.

Aranżacja wnętrza: jako baza posłużyło zdjęcie z katalogu Duravit.

Soft: XSI (modele), Moi3D (modele), Cinema4D+vray (render), PS2 (korekcja)

 

Komentarze oczywiście mile widziane!

 

Pozdrawiam

 

AM

 

bathroom20080121fullsunyk9.th.jpg

 

bathroom20080121nightliel2.th.jpg

 

bathroom20080121shelvesdz7.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

P3ter - dzięki za komentarz. To w suficie to wnęka z podwieszoną głęboko świetlówką (której zresztą nie widać). Więc, gdy nie świeci... to wygląda jak wnęka... Z tym przepaleniem - to fakt. W 16-bitach było w miarę w porządku (w miarę), dopiero przy zamianie na 8 bitów i zapisaniu JPG'a z sufitu wylazło "zło". :) Inna sprawa, że są lekkie plamy na suficie - nie bardzo wiem, co by tu podśrubować w rendererze, żeby ich nie było. Za pomoc będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komentarze! Makbol: nie mogłem (nie chciałem) używać w tej scenie sun-a, bo inaczej by mi się cienie układały - w tej chwili to tylko złudzenie, że są równoległe. Zresztą pewnie w scenie nocnej byłby problem z kolorem słońca albo trzeba by było robić jakąś straszną korekcję kolorystyczną w PS. W sumie użyłem trochę oddalonego area - w ustawieniach nic specjalnego, subdivision 16, a reszty nie pamiętam (nie mam w tej chwili dostępu do swojego kompa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności