Skocz do zawartości

Wiz 3D: RedKitchen


tadzio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

witam.

 

ładna wizualizacja chociaż faktycznie miejscami ciemno. podoba mi się jak użyłeś aberracji chromatycznej, dodaje realizmu. Nie podobają mi się te wszystkie kuchene przyrządy (chochla, łyżka cedzakowa) wyglądają jakby lewitowały ale może to dlatego że są daleko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólne wrażenie bardzo pozytywne, choć kilka rzeczy do poprawy.

 

na ścianie nad blatem jest światło a nie ma jego źródła. owoce nienaturalnie wyszły. AA poległo w niektórych miejscach. kocyk na fotelu sprawia wrażenie jakby był "niedosymulowany". lampa po lewej daje światło tylko w górę, chyba ze to zamierzone. no i rzeczywiście trochę ciemno.

 

z rzeczy które na plus, to fotel i kolorystyka

 

pozdrawiam

llaalluuss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No całkiem wporzo:) Podoba mi się wiśniowy kolor drewna. Nie to że od razu bym taki chciał w kuchni swojej ale tutaj ładnie, naturalnie Ci wyszedł ;)

Zachęcam Cię do wrzucenia mniejszej wersji tego renderu. Pomniejszyłem sobie do 900px w podstawie i powiem Ci że jest wypas :) Tak to jest za duży żeby ogarnąć wszystko jednocześnie.

Fajny dywan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam.

kamil.ochel owe przyrzady stoja na stalowym blacie, wiec moze dlatego tak Ci sie wydaje, a co do lyzek i chochli...to nie zgodze sie z Toba, sorry :P

llaalluuss w kadrze widac raptem 4 zrodla swiatla, ktore w rzeczywistosci nie moglyby tak oswietlic tego pomieszczenia, wiec doswietlenie swiatlami "spoza kadru" jest chyba dosc naturalne (ale moge sie mylic).

carlosss lampy tego typu robie 2sidedMaterial'em.

Tomuś senkju;)

pionix jak napisalem wizke robilem ze zdjecia (+moj maly tuning) ktora wpadla mi w oko wlasnie przez kolorystyke (czerwien, cieple kolory).Dziekuje z Twoja opinie:)

pozdrawiam serdecznie

tadzio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności