Skocz do zawartości

Wywalanie Maxa 6 przy avi. Fajerwerki.


Ajgor

Rekomendowane odpowiedzi

Robie animacje (prosta. Nic skomplikowanego). W xhwili, gdy chce ja wyrenderowac do pliku avi, otwieram okienko wyboru pliku, i jak klikam na przycisk ustawien avi, Max 6 sie po prostu wylacza. Zadnych komunikatow, zadnych bledow. Po prostu pstryk i nie ma. Max 5 renderuje do avi bez problemui ustawienia avi tez moge zmieniac jak chce, wiec to nie wina kodeka. Co moze byc na rzeczy?

 

I przy okazji drugie pytanko: zna ktos jakiegos tutoriala na temat robienia fajerwerkow?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Na początku chciałem napisać,że masz za dużo kodeków w kompie, ale druga część posta uprzedziła moją wypowiedź ;)

Odpowiedzi na to pytanie nie znam ale polecam skorzystać z zasady, którą często stosuję.

Jeśli nie możesz rozwiązać tego problemu to go obejdź. Wyrenderuj animację do BMP, TIFF, TGA i złóż to do avi w innym programie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak chyba zrobie. A co do kodekow - to jestem wrogiem przeladowywania systemu nimi. W ogole nie uzywam Kodek-Packow. Mam zainstalowane: Divx 3.11, 4.12 i 5.1 PRO, FFDShow i Xvid. I do dzwieku AC3 dekoder. I koniec. Nic wiecej. I to mi do wszystkiego wystarcza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności