Skocz do zawartości

Wiz: Meksykańska łazienka


keraj37

Rekomendowane odpowiedzi

Hello!

 

ml.jpg

 

Projket łazienki nazywa się "Meksykańska łazienka" dlaczego to za bardzo nie wiem:) Z kolorystyki jest ona raczej "szwedzką łazienką", ale ok, może amigos sie myją w czymś takim:)

 

Troche ratowałem zle zrobione tekstury w ps, nad którymi nota bene troche siedziałem - trzeba było zrobic mapy dla knału reflections, refl glossines, bump, itd.

 

soft: max, v-ray, ps.

modele: nie wszystko moje - naprawde nie chciło mi sie robic kibelka itd skoro mialem gotowy.

 

czas: jeden dzien (udało mi sie zrobic wszystko w jeden dzien - 14 h pracy jednak) w tym render i ps.

 

Pzdr!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mi się podoba jako dosyć realistyczny render, jako wizka niewiem, jakiś ten design niedzisiejszy się wydaje, mam tekie wrażenie jakby tam troche brudno było :p

..i odbicie w oknie fe, widziałeś jakąś wizkę, albo zdjęcie w katalogu, na którym w lustrze odbija się człowiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche materialy Ci nie wyszly. Chodzi mi o to ze:

- szafka wyglada jakby bylo zrobiona z marmuru?? chyba ze tak mialo byc

- koszyk nie wyglada na wiklinowy a na zrobiony z jakiegos drutu, chyba ze tak mialo byc

- reczniki gladkie, jakies takie folio podobne

- chromy na kranach i na tym czyms do papieru (zapomnialem jak to sie nazywa) za ciemne

- kafelki moim zdaniem maja za duze refleksy, wrecz az przejarane

- nie mam zielonego pojecia co Wy widzicie w tych 3d people.... toz to wyglada jak lalka z sexshopu :)

Gdyby te materialy byle lepiej rozwiazane to powiedzialbym ze jest ok.

 

Design nie bardzo mi sie podoba bo troche naciapane wszystkiego bez wiekszego rozmyslu. Fajny render, nie w moim guscie "ale o gustach sie nie dyskutuje" :) Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie wyszło, ale jest kilka rzeczy które psują całość:

 

kadr: za ciasny, zmniejsz ogniskową i pokaż całość pomieszczenia, teraz jest dość ciasno co w zestawieniu z wyrazistymi kafelkami i silnie połyskującymi materiałami nie wyglada zbyt fajnie

 

materiałyL za połyskliwe i zbyt mocno refleksujące. powodują dużo przepaleń co z kolei daje ostre kontrasty z ciemnymi miejscami

 

rozjaśnij niektóre elementy: dół szafki przy wannie, kwiatek na szafce, kabinę prysznicową

 

materiał na szafce przy wannie to metal? jakoś bardziej by mi pasowało drewno albo rattan

 

kosz przy umywalce definitywnie ma za duży gloss. zmniejsz go o jakieś 70% i powinno wyglądać jak prawdziwa plecionka

 

ogólnie jest nieźle (o wiele lepiej niz w poprzednich pracach).

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

keraj37: Masz na imie Jarek? :D co do eksperymentowania nad materialami to polecam region rendery robic. Zaznaczasz sobie kawalatek kadru i robisz test render. Bardzo mnie to ratuje przed nieudanymi ekperymentami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yo, troche nie mialem dostepu do intera.

 

Dzieki wszytskim za komenty:)

 

piksar: dzieki:) gniazdko, hmm, powiem w sekreie ze dziurki dorobilem w ps:) bo tak mi sie siatka popsula ze wolalem tak niz w maxsie wycinac.

 

carlosss: kafle to duzy bump chyba na 130. Alre sie ciesze ze wyglada jak displace:)

 

tweety: dzieki za cenne wskazowki:) faktycznie nie wiem czemu dalem gloss na plecionce 0,8, to za duzy znacznie.

 

ant-3d: tak ja byc jarek:) Robie czesto i gesto region rendery ale nigdy sie nie wie do konca jak wyjdzie w calosci i przy dobrych ustawieniach.

 

TrojkaT: nie no troche widac, w ps bawile sie kontrastem i desaturacja - troche poprawilem materialy miejscami, ale nie duzo strasznie.

 

La R: bardzo mi milo:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, to fakt - nareszcie ten Twój DOF przestał wzbudzać kontrowersje - jest fajnie wyważony. Co do pracki super, ale nie podobają mi się aż tak szerokie fugi między płytkami i te zniekształcone kafle na wannie - plus to co poprzednicy pisali przychylam się w pełni. Ale generalnie to nareszcie Ci dobra pracka wyszła ;-) Tak trzymaj. A tak BTW to chyba masz tutaj na forum największe tempo tworzenia prac;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat ta praca odbiega od reszty ale ogolnie to juz kiedys chcialem napisac ze jestes ewenementem i chyba jedyną osobą tutaj ktora zaczela bardzo fajnie a z pracy na prace coraz gorzej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności