Skocz do zawartości

Wirus, robak? - problem z folderami


leroo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc!

 

kiedy klikam na folder, to wszystko znika na chwile, tak jakbym resetował explorer.exe... problem jest tylko przy foilderach, nie moge do nich wejsc, z plikami wszystko jest w porzadku. skanowalem pandą i ad-awarem - nic nie wykrylo. procesow zadnych wadliwych nie mam, przywracania nie moge niestety wykonac... spotkal sie ktos z czyms podobnym?

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Czesc!

 

kiedy klikam na folder, to wszystko znika na chwile, tak jakbym resetował explorer.exe... problem jest tylko przy foilderach,

 

A nie ma w tych folderach przypadkiem clipow AVI kodowanych MJPEG? (z aparatu cyfrowego itp). To jest czesta przyczyna wywalania sie explorera - jak probuje zrobic thumbnaila z tych bplijkow, to sie resetuje explorer. Trzeba w rejestrze wylaczyc proby podgladu pliku avi i problem znika.

 

PZdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu miałem na pendrivie jakiegoś wira/robaka UFO.exe. Ja co prawda nie widzałem, żeby coś złego działo się z moim komputerem, ale znajomi również mieli tego wira i mówili właśnie o takiej sytuacji jak u ciebie.

Poszukaj czy przypadkiem nie masz jakiegoś pliku UFO.exe, długo się męczyłem z usuwaniem bo format pendraka nic nie dawał a antywirusy nie wykrywały, w końcu ściągnąłem jakiś plik szczepionki.exe chyba ze strony AntiVirenKit, odpaliłem i nagle mój antywirus odnalazł ten plik i wywalił na dobre:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności