Skocz do zawartości

Hdri


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

www.evermotion.org

google.pl

F1

 

Szukałem pół dnia, na nic ciekawego nie trafiłem dlatego postanowiłem napisać tutaj. Widzę, że forum to staje się tylko i wyłącznie dla tych co wszystko wiedzą a chyba nie takie jest założenie? Takie troche małopomocne i powiedziałbym cwaniakowate się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem pół dnia, na nic ciekawego nie trafiłem dlatego postanowiłem napisać tutaj. Widzę, że forum to staje się tylko i wyłącznie dla tych co wszystko wiedzą a chyba nie takie jest założenie? Takie troche małopomocne i powiedziałbym cwaniakowate się robi.

 

na evermotion.org, jest super wideo tutek na który ja się uczyłem i nie było tu żadnej złośliwości

http://www.evermotion.org/free/02_hdri_setings.zip

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na evermotion.org, jest super wideo tutek na który ja się uczyłem i nie było tu żadnej złośliwości

http://www.evermotion.org/free/02_hdri_setings.zip

 

Dziękuję.

 

Na forum nie jestem od dzisiaj a to że mam 170 postów nie znaczy, że nie jestem tutaj stałym bywalcem, wręcz przeciwnie. Doskonale znam zasady forum i nie próbuję ich nadwyrężać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.

 

Na forum nie jestem od dzisiaj a to że mam 170 postów nie znaczy, że nie jestem tutaj stałym bywalcem, wręcz przeciwnie. Doskonale znam zasady forum i nie próbuję ich nadwyrężać.

 

to ze masz 170 postow znaczy ze albo kiepsko Ci idzie (mi tak właśnie idzie) albo bardzo rzadko pomagasz innym (a to chyba jeszcze gorzej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to ze masz 170 postow znaczy ze albo kiepsko Ci idzie (mi tak właśnie idzie) albo bardzo rzadko pomagasz innym (a to chyba jeszcze gorzej)

 

hmm... masa ludzi ma mało postów a potrafią wiele i udzielają się kiedy potrzeba niosąc świateł rady znacznie bardziej przydatne niże połowa z komentarzy jakie padają dziennie na forum. to że ktoś ma mały postcount, nie upoważnia Cię do posądzanie go o noobowactwo czy lenistwo.

 

 

Na forum nie jestem od dzisiaj a to że mam 170 postów nie znaczy, że nie jestem tutaj stałym bywalcem, wręcz przeciwnie. Doskonale znam zasady forum i nie próbuję ich nadwyrężać.
\

 

rada piksara była jak najbardziej na miejscu. nie było to złośliwa uwaga mówiąca "odejdź nie mamy czasu" tylko "chcę Ci pomóc więc podam ci linki na których możesz oprzeć swoje poszukiwania". peace :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to że ktoś ma mały postcount, nie upoważnia Cię do posądzanie go o noobowactwo czy lenistwo.

 

nie miałem tego na myśli ale mogło tak zabrzmiec wiec pokornie prosze o wybaczenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności