Skocz do zawartości

Wiz: jarmark


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, to moja pierwsza praca umieszczona na tym forum.

 

Miało to być w WIPie, ale klient własnie zadzwonił, że jest OK i przesłał dane do faktury, więc już dalej tego nie będę poprawiał.

Choc napewno dużo do poprawienia znajdziecie.

 

Proszę o komentarze i konstruktywną krytykę.

 

Jestem autorem całego projektu (brama, chatki) i wygląda na to że będzie zrealizowany już na wakacje.

 

Ciekawe czy ktoś rozpozna gdzie to jest, a raczej będzie...

 

(renderer - MentalRay MAX9)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Światło i materiały trochę leżą. W szczególności rozjaśniłbym farbę na słupkach i tablicy oraz pozbył się tych dziwnych refleksów na nich. Geometria całkiem ładnie wkomponowana w zdjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość jymal

Jak dla mnie tekstury na płotku i na jarmarkowych budyneczkach zbyt jednolite.reszta spoko ... tak jak przedmówca..trochę jaśniej tablica i będzie ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się, widać gołym okiem powtarzalność to jedno, a drugie ze to jest na parametrach DRAFT (ale klient zachwycony)

 

własnie słupki zrobiłem dosłownie 2 godziny temu, i jak dałem render to zapomniałem im nadać Obiect ID do Render Elements, żebym mógł je szybko w pshopie rozjaśnić i to miało iść jako pierwsze do poprawki.

 

Mieliło się 2h - sampling 1/4 - 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ktoś rozpozna gdzie to jest, a raczej będzie...

 

PKiN, od strony Świętokrzyskiej zaraz przy dwóch ohydnych blaszakach. Jesteś autorem projektu czyli w sensie zaprojektowałeś ten teren?

 

vizka taka sobie. szkoda, że wybrałeś pochmurny dzień - tak zbyt nostalgicznie i nieciekawie to wygląda.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BINGO !!! pod KDT

 

trzebaby jeszcze ze dwa dni żeby to na złoty medal zrobić

 

zdjęcie było zrobione pięć dni temu i nie mogłem czekać na ładniejszą pogodę bo to miało być na wczoraj zrobione

 

TWEETY to będziesz miał blisko po swojską szynkę i salceson - naprawdę dobre bez ściemy. Teraz te jarmarki są w BlueCity w weekendy, ale tam mało miejsca mają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności