Skocz do zawartości

Inwentarka - ile ?


wookie

Rekomendowane odpowiedzi

Odwieczny problem , ile zawolac ;] , poniewaz ja i moja ekipa :D jeszcze mamy male doswiadczenie w negocjowaniu i ustalania ceny to moze ktos nieco pomoze. W sumie 5 budynkow a dokladnie ich fragment ( do pierwsze elementu konstrukcyjnego ) , czesc gdzie dany budynek styka sie z innym na sasiedniej dzialce , przekroje kazdego wiadomo , elewacja w uproszczeniu , plus dokumentacja foto uszkodzen budynku wew/zew. Inwestor zagraniczny , prywatny placi ;]. Ekipa 4 osoby , termin 2-3 tyg ( pewnie w mniej niz 2 tyg sie wyrobimy ). Z gory dzieki za podpowiedz ;]. Wiadomo na cuda nikt nie liczy ale chodzi tu o ustalenie sensownej kwoty za dana prace i w przyszlosci bedzi mi latwiej wycenic swoje/nasze uslugi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

pytasz o wycenę inwentaryzacji z branży arch w dziale "wolne dyskusje" dla grafików ? :) jest dział Architektura gdzie ludzie z tym związani zaglądają raczej tylko tam a rzadko gdzie indziej. Więc jeśli chcesz to proponował bym przenieść temat tam, napisz tu jeśli się zdecydujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalmierz jest , beda 2 , robimy we 4 osoby ;] , i w jeden dzien to byl by cud ;] , watpie zeby kazdy odrazu nas do mieszkania wpuscil nawet majac papierek ;] znam to juz i wiem ile to latania czasem jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności