Skocz do zawartości

Kids From Praha:Work in progress


Nubb

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Jestem tu całkiem nowiutki i wychodzę z takim rydzem:

 

kidsfromprahalc1.jpg

 

Chciałbym ażeby była to bardzo przestrzenna ilustracja przedstawiająca dzieciaki, które z okien i dachów kaminic oczekują na coś nienazwanego, bajecznego. Na razie umieściłem tam balony, ale myślę, że zamienię je na jakieś twory z chmur. Byłbym wdzięczny za wszelke sugestie nawet na tak wczesnym etapie. Pozdrawiam serdecznie

Nubb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Oto kolejny etap pracy: bardziej zaawansowany szkic. Ledwie zaznaczone światło, prawie zerowy detal. Może będzie dobrze a może będzie niedobrze :) Marudzenie mile widziane.

 

73084204aq8.jpg

 

To mówiłem ja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarząbku rozchyl może budynki z pierwszego planu bo ich perspektywa zbiega się 2 metry za nimi, może to zamierzone ,ale mam wrazenie ze lepiej wygladałoby poprawione. poza tym fajny szkic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny szkic, dzieci mają charakterek.

Na pierwszym koncepcie plan tylni mi się trochę bardziej podobał, przez to że następne budynki zaczynały się dalej było więcej powietrza.

Myślałam że będzie coś jak wczesny poranek z takim bajecznym lekko mglistym światełkiem, teraz widzę że jednak noc, ale i tak dobrze się zapowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no spodziewałem sie tak jak Ania poranka z ciepłym światełkiem.... ale to co ja sobie wyobrażam o tej pracy jest najmniej ważne. Start masz superancki :)

 

Pozdrawiam i czekam na więcej.

 

P.S.

Juz nie moge sie doczekać końca :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór młodzieży. Tak powolutku do przodu. Wiecie jak to jest - sesja ( hah, wprawdzie nie studiuję, ale lubię ten argument ). Rozsunąłem nieco budynki, dodałem oddechu na górze i zapaliłem kilka światełek. No i psu-psowi dodałem parę kilo po świętach ;). Jęczenie i narzekanie mile widziane :)

 

35473686dt0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do słuchania Sigur Rós a do picia herba z owocami leśnymi :)

ciekawy zestaw :)

 

Praca zapowiada sie bardzo ladnie, ciekawy klimat. Nie bede pisal ze czekam na koniec, bo same szkice mi przypadly do gustu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O cholera jak to sie dzieje ze ja nie znalem do tej pory Sigur Rósa! Toz to istna poezja :D

Już teraz czuć ze praca ładnie będzie sie "świeciła".

 

Tak wszystko gra ALE popełniłeś jeden OGROMNY błąd!!!... Ty NIE PIJ herbaty z owocami leśnymi TYLKO Earl Grey! hehehehehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za odpowiedzi :)

Jeśli idzie o Sigurów: o tak... mniót na uszy :) Jeśli idzie o ciemną kolorystykę to fakt. Mam okropny monitor i za każdym razem jak oglądam to na lepszym to mnie bierze złość :/. Będę musiał określić tony na jakimś lepszym sprzęcie i w domu się tego trzymać. Dzięki wszystkim raz jeszcze.

Pozdrawiam serdecznie

N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności