Skocz do zawartości

Wiz: Łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

bardzo mi sie podoba aczkolwiek 3 rzeczy mozna by wg. mnie jeszcze poprawic. Widok za oknem nieco psuje odbior ujecia. Calosc jest chyba zbyt jednolita kolorystycznie, przydalyby sie elementy łamiące ten stalowo - szary styl.

Niezbyt dobrze wygladaja tez rozwalone skosy od szerokiego kąta, jesli to vray to w kamerze jest opcja korekcji (w tej chwili nazwy nie pamietam), w scanline mozna dodac to samo klikajac RMB na kamerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sie z tym zgodze, ze widok za oknem psuje efekt, a to temuz e jest zbyt przejrany w stosunku do teog jak ciemno jest w lazience... ,no i kolorystycznie sie nei zgrywa:) musialo by byc inne tlo zeby ten szary styl zadzialal... Moze daj jaksi fajny kolor tym iesom, moze fajny efekt to do...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za komenty:D wlasnie o taki stalowo szary styl mi chodzilo i nie chcialem niczym tego lamac...nie moglem znalesc i dobrac dobrego widoku za oknem i ostatecznie zdecydowalem sie na ten...przejaranie bylo celowe bo zawsze jak sie robi zdjecie pod okno to widok za jest przejarany a pomieszczenie robi sie ciemniejsze...widocznie nie wyszlo;) vray lighty w oknach jakos najbardziej mi podchodza:P

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności