Skocz do zawartości

Problem: PNG a Flash


Gość ostry2003

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ostry2003

Witam serdecznie,

 

Jestem tutaj nowy i mam trochę nietypowy problem, na który pewnie większość z Was zna odpowiedź, dlatego też postanowiłem zapytać.

Chcę stworzyć stronę całkowicie we flash'u, mam świetny pomysł ale do jego realizacji potrzebuje aż 90 różnych zdjęć zapisanych w formacie PNG - zależy mi żeby to był akurat ten format zapisu. Niestety jestem w stanie wgrać tylko 25 warstw z plikiem PNG, po 25 zanika przeźroczystość w danej grafice.

Czym to jest spowodowane i jak można to ominąć, jeśli w ogóle można?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

nie kumam, tak jakbyś miał przezroczystosc na 99% i po nałożeniu na siebie przezroczystość malała, ale moze źle to rozumiem, a tak przy okazji to jeśli chcesz forum typowo fleshowe to polecam flashzone.pl , mam nadzieje ze moderatorzy nie utuką mnie za polecanie innego forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ostry2003

Dzięki za info. Mam nadzieję że nie będziesz miał przez to jakichś punktów karnych, mi już się jeden trafił ;].

 

A dokładniej chodzi mi o to, że gdy mam już załadowanych 25 warstw w formacie PNG, ładując kolejną przezroczystość w pierwszej warstwie zanika, ładując 27 zanika w drugiej itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim zdaniem coś jest nie tak od samego początku, nie wiem czy jestes zaawansowanycm flashowcem ale moim zdaniem coś źle zaplanowałeś, prawdopodobnie nie wiesz że trzeba to zrobić inaczej, bo nie wiem do czego może służyć taka ilość png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ostry2003

Niestety nie, jestem początkującym flashowcem. Wychodzi na to że muszę chyba zacząć?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności