Skocz do zawartości

[ architektura ] ___przebudowa_kostki_polskiej_na_biuro


jasiek311

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

"geometria dachu:

- kąt nachylenia 25-45 st

- wys kalenicy - do 9 m

- układ połaci dachowych - dwuspadowy, o takim samym nachyleni obu połaci,

- kierunek głównej kalenicy w stosunku do frontu działki - kalenica równolegle do drogi powiatowej."

 

a projekcik fajny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza sie. . .

 

 

a czy to plan miejscowy ? czy warunki zabudowy tylko ?

? ?

 

z tego, co mi wiadomo to to jest jedynie decyzja o warunkach zabudowy.

 

jesli sie nie myle (-popraw mnie, jesli tak jest), to mozna skladac wnioski o zmiane decyzji.

 

jesli obowiazywalby jakis plan miejscowy dla tej dzialki (tego terenu) to mysle, ze nie byloby wyjscia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od decyzji (o war.zab.) można się odwołać do samorządowego kolegium odwoławczego (SKO) za pośrednictwem organu, który ją wydał, w terminie 14 dni od jej otrzymania, zaś na decyzję kolegium można wnieść skargę do wojewódzkiego sądu administracyjnego w ciągu 30 dni od jej otrzymania.

Decyzja staje się ostateczna, gdy nikt się nie odwoła w terminie 14 dni od jej otrzymania. Ostateczna jest też decyzja organu odwoławczego.

 

 

info ze stronki muraotra

 

 

ale podejrzewam ze da sie to jakoś obejśc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nic dodac nic ujac bartasm ma racje.. w kazdym razie zastanawiajace jest to na jakiej podstawie wystawiono te warunki... Pewnie otaczajacej scislej i znamienitej architektury... :P (patrz zdjecie 2) przy ktorej ta kosta juz jest bardziej interesujaca.. :D

 

a swoja droga, jak tam melony ?? daliscie rade ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak na to patrze....i patrze....i patrze....i tą przebudowe rozpocząłbym od wyburzenia niebieskiego klocka :P architektem nie jestem, ale projekt mi się podoba...tylko jakoś mam wrażenie, że średnio taki budynek się wkomponuje w otoczenie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli idzie o inspiracje, to raczej ekopark tylko nawiazuje do tego.

 

glowna inspiracja - laban dance / londyn / herzog, de meuron --->>

 

http://www.0lll.com/lud/pages/architecture/archgallery/hdm_laban/pages/laban_01.htm

 

 

projekt Apaki - kojarze jedynie z zewnatrz. wlasnie zobaczylem, ze wnetrze tez chyba podobne zrobilem - co bylo nie umyslne - w upodobnieniu do tego z eko-parku.

 

pozdro

 

edit.

dowiedzialem sie, ze wygralem jakas nagrode. . . nie wiem,co. we wtorek sie okaze. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnym zbiegiem okolicznosci podczas robienia inwentarki w goleniowie natrafilem na wspaniala przebudowe kostki... nic tylko podziwiac innowacyjne podejscie i wpisanie w otoczenie :D

 

kostkasi5.th.jpg

 

kostka2ao9.th.jpg

 

a przy okazji jakies 2 lata temu byl podobny konkurs na kostke, tylko ze rozbudowa domku jedno rodzinnego... czy ktos moze ma namiar na wyniki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

a przy okazji jakies 2 lata temu byl podobny konkurs na kostke, tylko ze rozbudowa domku jedno rodzinnego... czy ktos moze ma namiar na wyniki ??

 

Stare pytanie, ale od dawna tu nie zerkałem. http://www.ronet.pl/index.php?mod=inne&inne_id=390 Niestety to tylko zdjęcia z rozdania, ale można podejrzeć prace.

 

http://www.ronet.pl/index.php?mod=inne&inne_id=405 Mój projekt. Rendery w 3dmaxie+Vray+PS

 

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, no ... niezla reklama :P

 

a wizki mocne! - dlugo sie licza?

 

Dzięki.

 

Tak naprawdę tutaj może jeszcze forma przedstawienia miała znaczenia, ale ostatnio przegrałem z http://www.um.znin.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=323&Itemid=1. Jakość woła o pomstę do nieba, ale różne względu decydują, czasem bardziej abstrakcyjne. Oczywiście równorzędnie poświęca się czas na funkcje, plan zagospodarowania i wszelkie techniczne aspekty.

 

Nie pamiętam ile wtedy szły rendery. Nie za długo, bo taki konkurs jest poza pracą i nigdy nie ma czasu na zbyt wiele. 4-5 godzin chyba maks jeden.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności