Skocz do zawartości

[toxik] Autodesk Toxik 2008


Gość bartosz844

Rekomendowane odpowiedzi

Gość bartosz844

Witam jestem dopiero początkującym jeżeli chodzi o grafike 3d. Ucze sie narazie 3ds maxa i przy przegladaniu forów natrafilem na program AUTODESK TOXIK V2008 ale nikt nie wiedzial za bardzo do czego on tak właściwie sluży. Więc jeśli jest ktoś kto zna ten program to czy mógłby napisac do czego on mniej wiecej służy. Szykałem w google anie nie znalazlem konkretnej informacji na temat tego programu tylko jakies profesjonalne opisy o ktorych nie mam bladego pojecie (jak narazie:). Z góry bardzo dziękuje i pozdrawiam wszystkich na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Boziu, kto im to tłumaczy..!?

batosz844, gdybyś nie mógł zrozumieć tej chińszczyzny: Toxik to program do kompozycji video. Wszystko, co przeczytasz na sieci o : Adobe After Effects, eye-on Fusion, Autodesk Combustion, Apple Shake, TheFoundy Nuke w 90 % będzie się stosować do Toxika.

 

Kompozycja video natomiast to to samo zagadnienie, którym zajmuje się Photoshop, tylko przeniesione na ruchome obrazki. Ot, i cała tajemnica (o Photoshopie słyszałeś, tak? ;)) Tak jak żaden grafik lub fotografik nie może żyć bez Photoshopa (lub jego nielicznych alternatyw), tak żaden twórca 3d nie może żyć bez kompozytora...

 

pozdr.,

skk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś tez to zauważył ze we wszystkich nowych logach autodesku są błędy w siatce i wychodzą artefakty po ts ?

 

Nie stać ich na zatrudnienie porządnego grafika do wykonania logo?

W maxie 2008 na spalsh screenie wąż z loga też jakiś zabugowany taki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności