Skocz do zawartości

scena 3d:Broken


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chciałem wam zaprezentować mój pierwszy film animowany " Broken " pracowałem nad nim 3 miesiące z filmu nie jestem zbytnio zadowolony pod względem graficznym no ale co można zrobić na amd sempronie 2600+ i karcie graficznej ati 9600 pro i kostce 256mb ramu :( Render zajął mi koło 15 dni poza tym wysłałem go na festiwal reanimacja 2008 ale niestety nie zakwalifikował się no i wcale się im nie dziwie :) mam zamiar zrobić kolejny film ale po tegorocznej reanimacji boje się że znowu będzie klęska. Jedyne co mnie

zadowala to to że jak na 18 lat i 3 lata pracy w 3ds maxie i programach cg to nie jest jeszcze ze mną chyba aż tak tragicznie nauczyłem się także paru rzeczy że zanim coś zrobisz to lepiej wrzuć to do wipa bo inaczej zjadą cię:) wrzuciłem tam jeden z moich najnowszych projektów zapraszam do obejrzenia. Ale teraz została mi jeszcze matura próbną zdałem.Dobra to na tyle tego żalenia proszę o komentarze tak jak zawrze a to link do mojego filmu

 

http://pl.youtube.com/watch?v=B2vuJgxBLLI

 

A tutaj parę Renderów i konceptów z filmu : 2694a909662729b4.jpg

bf70f12e2131e91d.jpg3a1dd75065a490f0.jpg

31e76214b1c218ea.jpg3354afb9ac837e06.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

No "lista płac" to jest jak w Gwiezdnych Wojnach... Co do animacji to fabuła nie jest szczególnie porywająca a wykonanie (pewnie to wiesz) odbiega od najlepszych produkcji tego typu. Ale jestem pełen uznania za wytrwałość i to, że doprowadziłeś prace do końca. Nie popełnia błędów ten kto nic nie robi. Następnym razem będzie lepiej. Pewnie sporo się przy okazji nauczyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadza się, jest całkiem spoko. Jak sam zauważyłeś animacja nie powala grafiką ale podoba mi się ze względu na klimat :)

Możesz zapodać jakieś namiary na www autora muzyki? Przypadła mi do gustu.

Poza tym jak już koniecznie musisz umieścić pozdr0 dla szkolnych przełożonych to lepiej byłoby napisać "zarząd" niż "zażąd" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie czytałem powyżej

pomysł dobry, muzyka pasuje imo

ale proporcje - szczególnie chodnik, krawężnik, i wysokość drzwi na dachu - o teksturce drzwi lepiej nie wspominać.

Chwała Ci za to że zrobiłeś całość, która z grubsza ma jakąś fabułę - może czegoś brakuje po wyjęciu "ryby" jakiejś niespodzianki - ale jest dobrze i wróży na lepiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na renderach sceny wyglądają dobrze. Gdybyś bardziej popracował nad bohaterem to mogło by wyjść ciekawiej. Tak czy inaczej szacunek za doprowadzenie pracy do końca. Mam nadzieję że następna animacja będzie lepsza ;)

 

P.S Chciało Ci się rysować te wszystkie płyty chodnikowe ? :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności