Skocz do zawartości
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Max3D.pl

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Featured Replies

Napisano

chciałby zmodyfikować większą ilość plików html zamieniając jeden ciąg znaków na inny :)

w zajączku4.1 znalazłem narzędzie które znajduje wszystkie pliki np. *.html w folderach i podfolderach, wyszukuje określony ciąg znaków i zamienia

wszystko byłoby super gdyby nie to, że działa to tylko na jednym wersie a mi zależy żeby znalazło kilka i zamieniło na inne

wordpad sobie też z tym nie radzi ale np. ms word już tak tyle że on nie specjalnie się nadaje do edycji html

 

znacie jakiś program/programik który mi w tym pomoże??

  • Odpowiedzi 5
  • Wyświetleń 1,1k
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Napisano

Word powinien sobie poradzić, ewentualnie możesz spróbować Vim'a lub jakiś język skryptowy (perl) :)

Napisano

chyba najlepszy do tego będzie notepadpp który ma tą i wiele innych możliwości ;)

Pozdro

Napisano

Ja do tego uzywalem swego czasu Pajaczka, mial calkiem niezle wyszukiwanie, chociaz trzeba bylo sie przyzwyczajic. Ale to podobnie jak z Dreamweaverem :)

Napisano
  • Autor

dzięki za odpowiedzi :) troszkę późno odpisuję bo się zagapiłem :)

 

po kolei

briz Word sobie radził ale nie da się łatwo wyedytować html-a tzn albo otwierał stronkę albo zagnieźdźał plik nie ma tak łatwo drag & drop jak na np na notatniku i edycja:)

 

próbowałem notepadpp, HaTeML, pajączka, core coś tam i wszystkie zawiodły potrafiły tylko wyszukać pojedyńczy wers

a mi chodziło o określoną kombinację :)

 

jakiś tekst [enter]

jakiś inny tekst [enter]

jakiś jeszcze inszy tekst [enter]

 

pojedyńcze wersy występowały też w innych miejscach i zamiana każdego oddzielnie bardziej by zaszkodziła niż pomogła :/ chodziło o wyszukanie dokładnie tej całej grupy wersów i zamiane jej na inny :)

 

ale nie dało rady wybrać tego w żadnym programie jakich próbowałem, Dreamweavera nie próbowałem aż takiej armaty chyba mi nie trzeba :D

może coś źle robiłem ale chyba się nie da :)

ostatecznie ręcznie zmieniłem wszystko, nie było tego aż tak dużo ale jak mam tą samą czynność powtarzać 20+ to już zaczynam się rozglądać za bardziej sexownym sposoben na takie prymitywne powtarzalne operacje ;) no bo od czego mam kompa :)

 

cheers!

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.