Skocz do zawartości

Scena 3d: "Łazienka"


bapi23

Rekomendowane odpowiedzi

Moja druga wizka. Co najlepsze robiona na touchpadzie;p. Nie pytać dlaczego;p Wszystkie modele, tekstury i materiały domowej roboty Z góry sorry za displacement, ale strasznie wydłużyłby się czas renderowania, gdyby miało być bez błędów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ten Touchpad to tylko na święta;p. Dużo szumu bo to render testowy (10 min) dłużej nie ma po co renderować. Starałem sie zachować wymairy takie jak są w rzeczywistości, przynajmniej przy wannie. Ciemno.. na laptopie mam jasno, na komputerze stacjonarym ciemniej, dużo cimniej, dlaczego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobilem ostatni render i chyba zamykam sprawe tej "wizki";p. Moje uwagi, czyli to co ja widze, że jest źle:Pixar ma rację, wszystko ma złe wymiary okno wygląda jakby wisiało, nie nie wisi tylko obraz tła ma taki sam kolor jak parapetu:), dalej są problemy z displacem wyszły jakieś fale na podłodze;p- wiem jak to naprawić, tylko czas renderu wzrasta zabujczo do tego wysoka rozdzielczość tekstur też się chyba do tego przyczynia( a może ktoś wie jak to zrobić w v-rayu żeby było ładniej i w mairę szybko). Dalej są straszne szumy, ale usprawiedliwienie jak zwykle - za długi rendering (przy sudvs ustawionych na 40 wyskoczyło mi 6h na pierwszym prepass) azienka_03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności