Skocz do zawartości

Bungee


Touch

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj trochę z innej beczki pytanie, zupełnie od CG oderwane. Niedługo ciepełko się zacznie, a ja już dawno miałem ochotę skoczyć i się nie zabić, więc bungee nadaje się idealnie;D Pytanko, czy znacie ciekawe miejsca w Polsce, ale i zagranicą, gdzie można skoczyć na bungee i jak to wygląda organizacyjnie? Czy trzeba się umawiać wcześniej, itd.?

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

z wlasnego doswiadczenia powiem ze tak sobie gdybac i mowic ze bym skoczyl bo fajnie to tylko poki sie nie znajdziesz na gorze...tez zawsze chcialem, pare lat temu mialem okazje, w hiszpanii, 40m nad betonem:) na gorze oblatuje naprawde paniczny strach, drugi raz za nic bym sie nie zdecydowal i w ogole od tego czasu mam lek wysokosci:)

 

niestety nie wiem gdzie sie w polsce skacze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nad betonem też miałbym opory. Najlepsze byłoby jakieś jeziorko lub rzeka. Kiedyś będąc we Francji widziałem grupę skoczków w kanionie Verdun. Świetna lokalizacja. Skakali z mostu właśnie i na coś takiego się piszę!;D Z tego co na szybkiego wynalazłem na necie, to nadal skaczą z tego mostu, skok ok. 100 ojro, drogo, ale myślę, że warto przeżyć coś takiego.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tez korci taki skok. Lęku wysokości nie mam, wspinałem się po górach, nie raz juz leciałem, nie raz zjeżdzałem na linie... Ale co innego odpaśc od skały i zawisnąc nad luftem kilka metrów niżej, a co innego zawisnąć kilkadziesiąt metrów nizej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie chodzi o to ze przed skokiem leku wysokosci tez nie mialem...dopiero na gorze, na chwiejacym sie podescie kiedy wiedzialem ze musze po prostu tam spasc, nabawilem sie tego leku i mi zostalo...to chyba traumatyczne przezycie sie nazywa:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem wreszcie(!) most, o którym pisałem wcześniej ;) Jak się okazuje, nie zawsze jest pod nim woda, haha, no ale mimo wszystko nakręcam się coraz bardziej i zaczynam planować wyjazd na lipiec! :D

 

Poniżej link do filmiku ze skoków właśnie w tym miejscu (most de l'Artuby - 182m):

18+ (trochę golizny, ale nic obraźliwego)

 

http://www.youtube.com/watch?v=C5kw54kDHfs

 

Druga, rezerwowa lokalizacja, zależnie od tego, czy na moście de l'Artuby będzie możliwy skok we dwoje, to most de Ponsonnas (103m) niedaleko Grenoble:

 

http://www.youtube.com/watch?v=D0gRul4KzXE

 

Pozdr :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności