Skocz do zawartości

Animacja 3D: Karteczki


skocu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mnie składanie się tej zielonej kartki przede wszystkim skojarzyło się z konkurencyjnym "wężem", jakąś żmiją czy cuś... Dopiero gdy skoczyła, to skumałem, że to żaba...

Pomysł fajny, tylko go dopieść, wymyśl dobry scenariusz, włóz w to więcej wysiłku i dokładnosci. Poprzacuj nad timingiem ruchów i ujęć. Zazyczaj jest tak, ze najpierw sie robi animacje normalną, a potem się ją tnie, skraca, obrabia i zostaje moze 30 - 50% materiału wyjściowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie jest moment przy drugiej kartce kiedy nie zgodziły się cienie z 2 renderów. ;-)

 

Właściwie zależało mi na tym, żeby nie robić więcej renderów niż zawiera animka - z braku czasu. Komponowałem ujęcia już w scenie. Zrobiłem tylko kilka drobnych poprawek.

 

Dzięki za komenty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rigu nie widać, więc trudno ocenić.. widać za to efekt deformacji i wydaje się być wszystko ok. Planujesz jakiś większy filmik z wykożystaniem tych ożywianych karteczek? Może wyjść bardzo ciekawy projekt z tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę w karteczkach jeszcze pewien potencjał i można coś jeszcze na nich potrenować. Jeśli miałbym coś dalej z tym robić to powinienem wymyślić fabułę, żeby były początek, rozwinięcie i zakończenie z lepszą dramaturgią. Wolę póki co dokończyć inny projekt oparty na konkretniejszej historyjce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności