Skocz do zawartości

WIP 2d: realizm twarzowy;)


purple

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no to uwaga, uwaga, skoro doszły mnie różne słuchy o prośbach wygłodniałych samców, do pokazania troszki ciałka (ofkors nienależącego do mnie;P), no to zapodaje wstępny szkicor, zapadła decyzja na temat rozbudowanej bardziej sceny z tą laseczką:)

rysundobabkivv0.jpg

 

tylko nie zaślincie monitorów;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawa reka troche wykrecona,ramie jest za krotkie,a jezeli jest w duzym skrocie no to reka wykrecona;] dorysuj szyje,bo mam wrazenie ze glowa za bardzo w bok ucieka; cycek laczy sie z pacha,a raczej miesnie cycka i barku tworza prawie jednosc,wiec musisz to krawedzia pokazac...no i chyba tyle, jeszcze jedna uwaga ale to juz kwestia gustu- stope prawa zrobilbym frontalnie, bo dwie skierowane w ta sama strone nie sa zle,ale troche nudne;/ pozdro!

kolorowa twarz fajna;]

 

"tylko nie zaślincie monitorów;P"- nie takie rzeczy sie widzialo;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do twarzy i w ogóle pracy z ps to polecam co 10 min "Odbij obszar roboczy w poziomie" niezastąpiona funkcja kiedy sam już przestajesz widzieć błędy, teraz widać że twarz jest już w miarę ok(chyba trochę za bardzo się świeci) ale sama forma, układ włosów jeszcze nie bardzo...

babeczkaforum2hn5ai2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim-nieźle sie wczułeś, dzięki, posiedzę jeszcze nad tą anatomia, tak mi się poprostu taki szybcioch machnął, poprawki będą nałożone;)

 

JeezBumpkin-a no widzisz, ja poprostu NIENAWIDZĘ tej metody, ona jest zdradziecka i zawsze po obróceniu postaci, czuję jak by mi ktoś splunął w twarz:D:D:D na dodatek to tak szczerze, jeszcze nie opanowałam dwustronnego retuszu-jak na jednej str. pasuje, to na drugiej nie i na odwrót-nie wiem jak to ludzie robią,że im na dwie pasuje, mam na to teorię, myślę,że poprostu wiekszość digitalowców to jacys kosmici, z oczami jak mucha, widzącymi dwuwymiar w trójwymiarze;P

 

Krzysiek_gfx witaj w moich skromnych progach!:) z oczami to wiem...ale kolor jest ten sam, tylko nasycenie, jakieś tam odcienie mogą trochę nie pasić i rozproszenie bliku jest większe...jakos mi się tak rozjechały te oczy w trakcie, nie mogę nadac im spójności (ale wiesz...gdzieś w mądrych księgach czytałam,że tak się dzieje, kiedy się nie pojawiasz na maxowych zlotach gdy jesteś zaproszony i ludzie sa skłonni wyrzucić swój ostatni grosz,na bilet dla Ciebie-więc uważaj, mogą Tobie też się oczy rozjechać;P;P;P)

 

Gotham dobre pytanie ;) wiesz...ja zawsze się spełniałam w detalowaniu, to mi sprawia przyjemność, natomiast taka synteza kreski czy obrazu powoduje,że sie odrazu gubię...jakos tak lepiej się czuję w dążeniu do realu,niż w symbolice, skrotach i syntezie...moje postępowanie zostalo dostatecznie przemyślane, jak dostałam zlecenie na komiks-dowiedziałam się,że do syntezy to ja raczej nie jestem stworzona;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JeezBumpkin dobrze mowi, ale przty takich projekcikach podstawa jest zrobienie dobrego szkicu anatomicznego samej glowy i odniesienia do chociazby barkow, bo potem wychodza pokraczne proporcje, nad ktorymi potem niepanujesz, to samo z wlosami zrob sobie odzielna do nich warstwe i maluj je tak by pasowaly do ksztaltu glowy i ukladaly sie w miare naturalnie przy tym odwracajac prace w poziomie co jakis czas. dajesz dalej bo w odniesieniu do tamtej panny jest kolosalna roznica ;) pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności