Skocz do zawartości

finished 2D: innsmouth


Krs_13

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

 

Ilustruje sobie ostatnio Lovecraft'a i to jest moje wyobrażenie Innsmouth.

Daję pod krytykę jako finished chociaż nie wiem czy to raczej WIP nie powinien być ale już mam trochę dość tego obrazka. Dużo rzeczy do poprawy sam w tym widzę, ale nie ma to jak świeże spojrzenie.

 

Z góry dzięki za komentarze.

 

innsmouthye4.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Klimat bardzo fajny i trzyma się Lovecrafta. Podoba mi się ten pomysł z dziwnie przenikającymi się chmurami o nienaturalnych kształtach.

Z rzeczy które najbardziej bym poprawił :

- Linia horyzontu za bardzo na środku. Obciąłbym troche nieba albo pierwszego planu (chyba lepiej to drugie) żeby była ciekawsza kompozycja.

- Fale na pierwszym planie i na drugim są prawie tej samej wielkości. Albo na pierwszym większe albo na drugim drobniejsze i mniej intensywne.

 

Pozdrawiam, Farvus.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ano wlasnie- tez bym ten budynek na wzgorzu zmniejszyl ewidentnie i "ulotnil" bardziej te chmury, bo sa za ciezkie juz w samej swojej formie (troszke dziwnej jak dla mnie- zwlaszcza ta najnizej; prawie wyglada jak wzgorze jakies... ale to Twoja wizja ;] ) no i ciemne kolory tez im dodaja tego ciezaru... Nie mowie ze tam nie ma byc takich kolorow, bo ladnie sie wszystko trzyma w gamie. Ogolnie pracka ciekawie malowana- podoba mi sie. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności