Skocz do zawartości

Problem: wyświetlanie strony


cfaniak

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Majstruję sobie pewną stronę we Flashu i mam problem z wyświetlaniem jej po umieszczeniu na serwerze. Na komputerze uruchamiam i jest wszystko ok a jak wpiszę adres w przeglądarce to nic się nie pokazuje. Profilaktycznie sprawdziłem na 2 serwerach i jest tak samo. Ma ktoś jakieś sugestie?

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Sprawdzałem i to nie to. Dodam jeszcze, że gdy wrzucałem na serwer plik html i swf w którym była jakaś grafika i przyciski bez przypisanego actionscript to z 4 wyświetlał się tylko jeden i nie reagował po najechaniu na niego. Teraz gdy wszystkie mają podpięte już jakieś akcje nie wyświetla się nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

ile zajmuje plik swf? Może po prostu masz wolne łącze i plik nie zdążył się doładować? Może masz starego flashplayera w przeglądarce? Flashplayer flasha to nie ten sam flshplayer w przeglądarce. Względnie na początku odwołujesz się do elementu, który się nie załadował i dlatego nic się nie wyświetla, bo nie ma co, a po załadowaniu elementu nie odświeżasz żądania. Obstawiałbym raczej 2 pierwsze przypadki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wydaje mi sie ze miałem kiedyś podobny problem, bardzo dawno temu,

czy otwierasz to operą?

A także miałem problem z powodu sposobu umieszczenia swfa w htmlu, bo możesz przekleić kod ręcznie w notatniku albo w dreamwaverze wybrać swfa do osadzenia, kody sie rożnią jakimis duperelami wtedy, nie wiem ktorym sposobem robiles ale sprobuj obydwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

polon: stronę próbowałem otworzyć w 3 przeglądarkach i bez skutku, próbowałem też na różne sposoby podpinać swf'a w html-u

 

m@ti: plik zajmuje 420 kb, co przy moim łaczy 3 mb nie powinno stanowić problemu. Zrobiłem też na szybko preloader ale też nic to nie daje na dysku odpalam stronkę i na chwile mi mignie jakaś tam cyferka z preloadera ale na serwerze nic sie nie odpala. Aktualizowałem flash playera w przeglądarkach i też nic. Dodam też, że stronę html generuje przez opcje publikuj w adobe flash. Może to coś da a może nie, może cos z tym kodem jest nie tak to go wkleje na wszelki wypadek.

 

index

if (AC_FL_RunContent == 0) {

alert("This page requires AC_RunActiveContent.js.");

} else {

AC_FL_RunContent(

'codebase', 'http://download.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=8,0,0,0',

'width', '768',

'height', '629',

'src', 'index',

'quality', 'high',

'pluginspage', 'http://www.macromedia.com/go/getflashplayer',

'align', 'middle',

'play', 'true',

'loop', 'true',

'scale', 'showall',

'wmode', 'window',

'devicefont', 'false',

'id', 'index',

'bgcolor', '#ffffff',

'name', 'index',

'menu', 'true',

'allowFullScreen', 'false',

'allowScriptAccess','sameDomain',

'movie', 'index',

'salign', ''

); //end AC code

}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość User190

plik fla u mnie się kompiluje i wszystko śmiga. Nie widzę tam błędów. Obstawiam antywira albo firewall.

Zauważ też, ze preloader ładuje tylko do 99%, a ty masz w skrypcie przejście do 3 klatki dopiero od 100% - spróbuj na innym serwerze, może z tym jest coś nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności