Skocz do zawartości

postać 3d: chwila nudy


marcin wuu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

no i wyszła mi ninja... poza wykradziona z jakiejś mangi chyba... a może z tenchu? nie pamiętam, ale mi się spodobała - jestem kolekcjonerem póz :D mała uwaga - pozowałem to w wingsach - jeśli ktoś tutaj używa tego niesamowicie wypasionego programiku, to niech nigdy ale to nigdy nie pozuje w nim - groza!

 

goła ninja!

 

kunoichinr4.png

 

a co do poprawiania twarzy - e tam, podoba mi się taka jak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomyślałem odgrzebać ten wątek bo ma odpowiednią nazwę i wrzucać tu swoje nędzne ćwiczenia, żeby nie zaśmiecać forum tworząc nowe wątki dla każdego modelu.

 

Na początek taka buzia - w zamyśle azjatycka, ale nie wiem czy mi się udało - różnice w kształcie twarzy między białą a żółtą kobietą są bardziej subtelne niż tylko w kształcie oka, jak się przekonałem właśnie...

 

takq5.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój pierwszy w życiu sculpt, więc proszę nie tyrać za bardzo :) efekt +-3 godzin męki, przerywanej czytaniem dokumentacji online w poszukiwaniu prostackich rzeczy - jak się przesuwa, jak się wkleja subtoole, jak to się powiela itp. Gość co wymyślił interface zbrusha to chyba jakiś sadysta maniak :) dziubanie myszką też swoje dokłada do męczarni. nie wiem jak wy ale ja nie lubię uczyć się nowego softu od zera - wszystko wtedy przeszkadza w osiągnięciu efektu raczej niż pomaga...

 

katmandusb6.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności