Skocz do zawartości

Postać 3D: Modele


wrzecionek

Rekomendowane odpowiedzi

Nauka organiki ciąg dalszy.

Ostatnimi czasy naszła mnie ochota(głownie za sprawa obejrzanego niedawno filmu) na wymodelowanie batmana. W chwili obecnej mam wymodelowana tylko głowę szyja będzie jeszcze zmieniana wiec nie zwracajcie na nią uwagi.

Czekam na komentarze.

batman1me9.jpg

batman11os2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

generalnie to on wyglada bardzo fajnie, natomiast jest kilka rzeczy ktore ja bym poprawil,

 

patrzac z tego widoku z przodu to ta glowa wydaje sie byc za gruba, te zgrubienia w masce na uszy od przodu wygladaja troche tak jakby mial sluchawki na uszach, co prawda w tym widoku perspektywicznym juz tego tak nie widac, ale wydaje mi sie ze warto bylo by to jescze poprawic

 

patrzac od boku, to glownie niepodoba mi sie to ze ma szyje taka gruba, zauwaz ze u niego konczy sie ona tuz kolo podbrodka, druga rzecz to jest to ze ksztalt czaszki jest zbyt kulisty, ale to sobie zerkniesz na referki i bedziesz wiedzial o co mi chodzi :), ja bym jescze poprawil troche usta, wypchnij mu gorna warge troszke do przodu, a dolna schowaj bardziej do tylu, powinno odrobine lepiej wygladac, oczy masz tez troche plaskie tak mi sie wydaje, podbrudek mozesz tez pchnac lekko do przodu jesli chcesz mu nadac troche grozniejszy wyglad

 

tyle odemnie, mam nadzieje ze troche pomoglem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pochyliłabym czoło bardziej do tyłu.

Ta buła która ma być chyba uchem wygląda jak przedłużenie żuchwy, dziwnie trochę. Nie mówiąc o tym że musi mieć wyjątkowo grube uszy żeby tak wystawały spod grubej gumy (guma je przyciśnie do głowy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest niezle. Szyja o wiele bardziej podobala mi sie poprzednio. Zaostrzylbym uszy i byc moze zrobilbym je ciensze. Czolo tak jak napisala Ania. Szyja patrzac z profilu zaczyna sie zbyt blisko podbrodka, chyba Adek juz to napisal ale mimo to powtorze. Nie podoba mi sie ta pozioma krecha posrodku twarzy bo jest idealnie ozioma i rowna. Zrob ja lekko na ukos albo niech sie chociaz troche wykrzywia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z boku wyglada fajnie. Z przodu za szeroki, jak dojda rece bedzie wygladac jak Hulk. Nie wiem na ile ma to byc zbroja a na ile odwzorowanie rzeczywistej anatomii. Klata wyglada fajnie (miesnie piersiowe) ale nie ma obojczykow. Ciezko mi wiecej powiedziec jesli nie widze zrobionych chozby w zarysie plecow i rak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności