Skocz do zawartości

Model 3d: Robot pająk


zgred

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 18
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

uw Twoim modelu jest odwrotnie niż u większości, całość wygląda w miarę ok, ale poszczególne elementy już mniej, wygląda jak trochę improwizowane podczas modelingu, troszkę nienaturalnie, mało metalowo. Posiedziałbym nad tym troszkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko...nie podobają mi się tylko te zaokrąglone `kolana` (na odnurzach) ... :)

 

 

PS. Jeśli to ma być pająk, to powinien mieć 4 pary odnurzy, a nie 2 xP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.ja bym nie robil korpusu czlowieka ino robota od a do zet, ablochociaz pol glowy odscelil zrobil mechaniczna i kupe kabli z niej i zamiast oka jakis taki celownik socewka czy cus,

2. jak kolwiek punkt pierwszy jeszce obleci, tak napewno zminil bym czesc hmm"miednicy" ?:D traz kojazy mi sie jakby gosc siedzial w wannie z ktorej wyroslynogi. zmiast tego dodal bym jakies takie 4 obotowe rozgalezenia nie opisze cidokladnie jakie - juz twoja inwencja... ale wanne bym wywalil bo wogole nie pasuje do calosci, zbyt masywna...:)

3. robot bedie chodzic ino po betonie na grzaskim terenie wbije sie jak gwozdz w deske :)

4. karabiny bym wywalil i zamiast ra dorobil mechaniczne ramiona juz z jakas konkretna armata... :)

to tyle - ale nie chce byc bebokiem, twoje dziecko twoj pomysl :) lepiej bym nie zrobil;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miniguny rzeczywiście byłyby dobre ... Jako, że ma tak długi "tłów-podstawe" możesz mu walnąć z tyłu takie jakby na plecach skierowane do przodu :) Na pewno się nie wywali ... Ps. Dawaj jakieś jaśniejsze renderki i wrzucaj siatke ... Na pewno pomożemy nie chłopaki? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności