Skocz do zawartości

WIP 2D: Strach przed alienami...


mant-raz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 43
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mortom: dzieeeki, ale czy oby nie przesadzasz? =)

ttaaddeekk: ...zyje nam prezes naszego pubu...

DaRoZ: dzieki, mnie sie pierwszy bardziej podoba, rozumiem, ze tez masz chetke wystartowac?

 

klaruje sie scenka, wreszcie jakies pomysly (4:24 a.m heh)

c4sbv5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa bo ty to tak chcesz rozegrac :P fajne fajne tylko daj jakies intensywne swiatla jakis duzy reflektor czy co tam zeby latwiej sobie zaplanowac oswietlenie i zwiekszyc intensywnosc swiatla ktorego masz teraz dosyc malo(albo inaczej jeszcze go nie rozplanowales) a potem bys wiedzial gdzie co rozjasnic a co schowac w cieniu :)

 

p.s-> checi sa zawsze :P zobaczymy jak z czasem bo wkoncu jakis debiut by sie przydal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janko1987: dzieki za te zielone ;) w takim stanie jak sa na koncepcie zostac nie moga, bo wprowadzaja oprocz klimatu zamieszanie, ale na pewno wroce do tego, a o co chodzi z tym kublem? forma helmu sie nie widzi?

maciekG: zalozenie jest takie wlasnie, ze obserwator ma sie czuc jak jeden z podleglych temu alienowi zolnierzy, tego raczej nie zmienie, bo padnie mi cala ideologia =) dlatego tez horyzont jest na wysokosci drugiego ludka, etc...

nicponim: j.w.

piksar: dzieki. Another World to byla giera klimatyczna, tutaj celowo nie nawiazywalem do tego, ale ktos juz mial to samo wrazenie co Ty.

 

acha no i ogolnie chcialem nadmienic, ze po raz kolejny im dalej od konceptu tym gorzej, po prostu im mniej jest dopowiedziane tym chyba lepiej, straszna to bolaczka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm cos wtrace jesli mozna;]

-jezeli bohaterem ma byc obserwator,to lepiej byloby zrobic widok "z oczu" tego chlopa z bronia co patrzy na aliena, bo tak troche to sie miesza i gubi...Dlatego proponuje jednak zrobic profilowe spojrzenie obu typkow, bo takie patrzenie kazdego na kazdego chyba niezbyt trafione;/

-jezeli to sa podlegli zolnierze, to wez moze jakies pozy postaci ktore by to podkreslaly, bo tam z tylu to jeden strzela, inny patrzy jak na dziwakow, takie nic kupy sie nie trzyma...moze jakies spuszczone glowy, opadniete rece, zrezygnowanie, rozpacz na twarzach, ten pierwszy zolnierz moze niech oddaje bron jako symbol poddanstwa,posluszenstwa, no niewiem, jezeli masz pomysl to go podkreslaj w 200%, bo narazie tego o czym napisales sie nie czyta;/

 

pozdro!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nicponim: dzieki =) pojade dalej z tematem, moze wtedy zacznie sie czytac. nauczylem sie juz, ze nic dobrego nie wychodzi, gdy zmienia sie zamysl w trakcie tworzenia. to jeszcze nadal faza konceptowa, wiec mozna poruszac tu i tam.

mayk: ano :) ale cos chyba cgchallenge page padl, tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przypomina mi to obrazek z jakiegos na prawde doskonalego komiksu, mrocznego i powaznego…ma klimat i emocje i czuc jakby ze tam jest szerszy zamysl, ze to wycinek jakiejs wiekszej historii a nie tylko oderwany obrazek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moglbys w tle zrobic ziemie taka malutka ledwo zauwazalna przez otmosfere, wtedy wystawiona reka aliena mialaby wiekszy sens

 

ciekawa kolorystyka, bedziesz ja zmienial ? w kazdym razie chcialbym zobaczyc finish wlasnie w takich kolorkach

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche nieuzasadniony wydaje sie taki waski kadr. Ciasno sie robi na gorze, no i efekt zatrzymanej klatki filmowej sugeruje, ze to wycinek z historii a nie historia w jednym obrazie.

 

no a wlasnie dlamnie to jest najciekasze i najlepsze w tym rysunku, ze stwarza wrazenie wiekszej calosci, kadru z jakiegos epickiej opowiesci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki dzieki,

Leander: chodzilo mi dokladnie o to, co mowi ziggi, ja czesto lapie sie na tym, ze lubie pojedyncze klatki z filmow, troche to czasami przebija kiczem (zbyt holyłucko;)), ale lubie...

ziggimunt: dzieki, ciesze sie :)

ttaaddeekk: tak jest, cos tam mialo byc na przedluzeniu reki, ale jeszcze nie mialem pomyslu co, byc moze wykorzystam Twoj pomyl (chodzilo Ci o kule ziemska?) a kolory zostana takie jak sa, byc moze bedzie troche niebieskiej aury od dolu, ciagle sie bije z myslami czy tak czy nie =)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolorki świetne .. klimat jest ...

Poprawisz troszkę kompozycje , odpicujesz i bd naprawdę dobra praca .

Wiele sie nie zmieniło od poprzedniego up(loadu) . wiec lepiej nie powracać do wcześniejszych tylko iść naprzód.

Pozdrawiam Kaba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe kolory, w zyciu bym o takich nie pomyslal tworzac tego rodzaju scene.

fajna kreska, obrazek ma klimat, ale mam jedno male ale, wg mnie ten alien wyglada jak by w ogule nie wiedzial ze ktos sie na niego patrzy...i przez to przestaje moim zdaniem tu pasowac, a to nie dobrze :)

mysle, ze gdyby patrzyl na ktoregos z tych ludzi, byloby lepiej, mozna ewentualnie dodac jeszcze kawalek jednego typa na pierwszym planie na maxa po prawej stronie, ze niby na niego patrzy, ale nie wiem czy nie za duzo tego bedzie wtedy i kompozycja moze pasc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za uwagi, bardzo pomocne.

Kalais: rozumiem o co Ci chodzi, w zalozeniu on ma patrzec na...Ciebie, czyli na widza (tak aby czuc sie jednym z zolnierzykow), chyba sklonie sie ku namalowaniu jakichs lap, zeby jak fpp wygladalo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie gdyby ta łapka gościa po lewej do czegos tam sięgała, bo jest to punkt zaczepny, można fajnie poigrać światłem z tymi latarkami.

 

Klimat AW nadal jest, mocna strona pracki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wszystkim za uwagi, bardzo pomocne.

Kalais: rozumiem o co Ci chodzi, w zalozeniu on ma patrzec na...Ciebie, czyli na widza (tak aby czuc sie jednym z zolnierzykow), chyba sklonie sie ku namalowaniu jakichs lap, zeby jak fpp wygladalo...

 

ah, zalozenie fajne. To moze zamiast tych lap, pobaw sie z ulozeniem glowy albo samych oczu, bo narazie to on moim zdaniem patrzy w dal - za prawa krawedzia kadru i plecami widza.

 

Trzymam kciuki, bo praca zapowiada sie, a wlasciwie prawie juz jest ;P , swietna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie podoba mi się kolorystyka w tej pracce, kombo fiolet-zieleń robi :D

Taka jedna rzecz mnie gnębi, może byś dał temu kolesiowi na pierwszym planie takie rozszerzone ze strachu/zdziwienia oczka, do tego jakąś sugestię stróżki potu cieknącej po skroni, bo póki co gęba bardzo fajna, ale oczęta ma jak, za przeproszeniem Chińczyk, któremu spuchły powieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki,

Kalais: zmienilem kat wzroku, ale to jeszcze nie to, nie wiem czy bez zmiany pozycji glowy da sie to zrobic...poprobuje

Shin dzieki za rade, btw, podsunales mi pewien pomysl z tym Chinczykiem =)

 

c8_b.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troszke zabawy z rekoma, szczerze mowiac zrobilem troche szkicow na kartce, a nawet wniknalem w strukture miesniowa, moze nastepnym razem bedzie latwiej. poza tym to juz raczej detal, nie zostalo wiele czasu, a ja dodatkowo wyjezdzam na weekend, wiec przysiadlem dzisiaj nocke :) w niedziele zostawiam sobie pare godzin na ewentualne poprawki. jak zwykle, dzwoncie, piszcie ;)

 

c9.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moim skromnym zdaniem reka lepiej teraz wyglada jesli chodzi o ulozenie, ale kolor... taka teraz nie materialna troche zdaje sie byc

 

oczka duzo lepiej, ale jeszcze nie patrza chyba dokladnie prosto na widza

 

P.S. glupio mi tak mowic co dobre , a co zle, jak sam jestem w digital paintingu zupelnie raczkujacy :P

ehh, pozostaje mi cwiczyc, cwiczyc i jeszcze raz cwiczyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to te karabiny psuja ta prace... wygladaja bradzo sztucznie i w wygladzie i w sposobie trzymania :/ Moze poogladaj fotki jak odzialy specjalne albo nawet zwykli wojskowi obsluguja sie bronia

Ale kolosrytyka bajer :D

I co ty z tym "malo czasu" jeszcze caly miesiac zostal przeciez

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności