Skocz do zawartości

Scena 3d: Pixy


Yogi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Moja pierwsza praca prezentowana tutaj. Długo zastanawiałem sie czy ja wrzucić na to forum, bo z tego co widze to tutaj sami profesjonaliści i troche odstaje poziomem. Ale co tam - \"raz kozie śmierć\" ;)

 

http://www.ffuniverse.pl/users/yogi/get_chemical_1.jpg

 

Tapetke zrobilem po powrocie z imprezki co miało znaczyny wpływ na tematyke ;) Nie przepracowałem sie przy niej raczej, ale na pulpit jak znalazł.

 

Renderowane w Mayi 5 rendererem Software.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 13
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Gość User190

Hmm.. takie jakies... eee... ja tyam wole mieć kolorowy pulpit.. wieeecie - róże, czeriwnie, granaty :P A tak an serio topracka rzeczywiście raczej słaba, jak to powiedział roball za duży DOF i takie dziwne oświetlenie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by Quasimodo

No stary z tym DOF\'em to cos zrob bo faktycznie przegioles :) Jak to zmienisz to pokaz co i jak, bo narazie to szczerze mowiac niezbyt wiele tam widac.

 

Zmniejszyłem DOF, poprawiłem kolor pigułek, ale moim zdaniem teraz wygląda to gorzej niz poprzednia wersja.

 

Nie wiem czy nie naruszam zasad forum postując tutaj taką poprawke. Jeśli tak to sorry.

 

http://www.ffuniverse.pl/users/yogi/get_chemical_fix.jpg

 

Sorki, ze res tylko 640, ale mam problemy z netem ostatnio i nieźle sie namęczyłem z uploadem tych 20kilku KB.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie ta pracka sie niepodba. Wydaje mi sie ze 5 minutowej robutki niepowinno sie tutaj wciskac. Pozatym uwazam ze wykonanie jest bardzo niechlujne. Sori za to ale, niechce zebys robil kiepskie prace dlatego zmobilizuj sie!! pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajno wyszło ułożenie tablet, ich usatwienie. Z materiałami nie jest zbyt dobrze... no i ze światłem też..

a szkoda, bo można by z tego sporo wycisnąć... a tak to pozostaje tylko nikłe wspomnienie. pozdro

p.s. wspomnienie po pracce która raczej nie zostanie w mojej głowie - żeby nie było niedomówień :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim okiem nawet ulozenie tabletek jakos dziwnie powtarzalne (czyt. niezbyt przypadkowe)

z calej pracy podoba mi sie jedynie podpis...

 

Praca do poprawy - postaraj sie bo mozna tu wiele fajnego uzyskac np. zagrac swiatlem itp.

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności