Skocz do zawartości

Layout: Opinie oraz sugestie


Lukasm

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym zaprezentować moje dwa layouty. Zostały zrobione w photoshopie Grafiką komputerową zajmuje sie od 2 tyg. Oglądam, prace zamieszczane w tym dziale po poziomie tych prac, nie oczekuje na zbyt wiele. Proszę o konstruktywne posty, z których mógłbym sie czegoś nowego dowiedzieć oraz poprawić błędy. Z góry dziękuje za wszystkie sugestie.

 

http://img87.imageshack.us/img87/4484/patriotyzmof5.jpg

 

http://img137.imageshack.us/img137/4696/portfoliomroczners8.jpg

 

Napiszcie chociaż czy w dobrym kierunku zmierzam i czy mam szanse zostać kiedyś profesjonalistą. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Slabo. Po pierwsze - typografia, po drugie - rozmieszczenie elementow na stronie, po trzecie - strona graficzna stron.

 

Jeszcze duzo pracy przed Toba, ale nie lam sie :).

Profesjonalista moze zostac kazdy, ale prawdziwym profesjonalista zostanie ten, ktory ma pasje :)

 

Pozdrawiam,

knysha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak napisal M@Ti, za duzo jest tu do krytykowania. Wymienie Ci tylko namiastke:

1. rozdzielczosc - rob laye tak, aby pod rozdzielczoscia 1024x... nie trzeba bylo scrollowac w lewo i prawo.

2. wielkosc - wszystko jest za duze - za duze menu, za duzy text, za duzy font w topie, za duza stopka (jesli masz monitor 15 calowy i rozdzialke 1600x1200 to moze wszystko wyglada normalnie;)

3. typografia - uzywasz pieknych ozdobnych fontow, a czy posiadaja one polskie znaki? czy sa obecne u kazdego w komputerze? czy pasuja do wystroju graficznego? niestety nie, wiec nie powinienes tego w taki sposob uzywac.

Generalnie w tych layach nic do siebie nie pasuje. Kazdy text innym (zupelnie odmiennym) fontem, patriotyzm - a obok golab, jakis drut kolczasty i grafiki "imprezowe", itd. Skoro grafika zajmujesz sie od 2 tygodni to jeszcze wszystko przed Toba. Duzo czytaj i jeszcze wiecej przegladaj;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to moje pierwsze layouty, więc spodziewałem się krytyki :). Dzięki za wszystkie posty, oraz wskazówki, z których na pewno skorzystam robiąc następny layout. Będę starał się zamieszczać następne moje prace, mam nadzieje że nie zbanujecie mnie, za ich jakość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności