Skocz do zawartości

[Blender] Videos of Upcoming 2.46 Functionality


floo

Rekomendowane odpowiedzi

A Blender artist from the French Blender forums Blender Clan, has published a set of videos, showing how to use some of the new features of Blender 2.46. There are videos about:

  • Soft shadows
  • Explode Modifier
  • New particles
  • New UV tools
  • Constraints
  • Bone Groups
  • MeshDeform Modifier
  • Bevel Modifier
  • Node editor

link:

http://blenderclan.tuxfamily.org/html/modules/newbb/viewtopic.php?topic_id=12659&forum=7

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

eno bez jaj... :P Jeśli to jest Blender to już musi być po polsku???

 

Szczerze to mi bez różnicy, bo mogłem napisać własnymi słowami o co biega, to ktoś by mógł napisać że źle przetłumaczyłem i dlatego wrzucam posty po angielsku...

 

za to info po polsku pojawi się pewnie na polskiej stronie Blendera... ;)

 

nowe funkcje są b.fajne i oby ich więcej było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czepiam Blendera, tylko dla mnie zabawnie wygląda news po angielsku na polskim forum. To nie ma nic wspólnego z Blenderem, którego zresztą też używam od czasu do czasu i nie mogę się w końcu Ngonów doczekać ;)

 

Ale na przykład liczenie AO do textur w Blenderze jest całkiem fajne i bardzo użyteczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaraz się biorę do oglądania, ciekawie wygląda filmik hair + softbody demo.

 

Nie żebym chciał zaczynać wojnę religijną, ale blender jest coraz bliżej skopania maxa :) żeby tylko chaosgroup i nextlimit raczyły współpracować z twórcami blendera, to już tylko hulaj dusza, piekła nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie czepiam Blendera, tylko dla mnie zabawnie wygląda news po angielsku na polskim forum. To nie ma nic wspólnego z Blenderem, którego zresztą też używam od czasu do czasu i nie mogę się w końcu Ngonów doczekać ;)

 

Ale na przykład liczenie AO do textur w Blenderze jest całkiem fajne i bardzo użyteczne.

 

nie wydaje mi się żeby to kogoś dziwiło, bo na tym forum jest dużo textów po angielsku i nikt nic nie mówi... ;)

 

n-gonów chyba się nie doczekasz, ostatnio mówili że im to nie jest potrzebne...(choć nie wiem czy mają to w planach) sprawa dyskusyjna...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

n-gonów chyba się nie doczekasz, ostatnio mówili że im to nie jest potrzebne...(choć nie wiem czy mają to w planach) sprawa dyskusyjna...

 

jest build z ngonami, na razie mocno nieoficjalny, na graphicall.org sa linki BMesh video 1 i 2

ngony generalnie nie sa potrzebne, ale mocno ulatwiaja sprawe gdy trzeba cos wyciac, przyciac czy podzielic, nie trzeba sie wtedy denerwowac ze trojkaty wyskakuja nie tam gdzie chcemy, tylko spokojnie zrobic co trzeba i potem sobie poprawic topologie wedle wlasnego uznania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ty mnie wiedziałem... to dobrze że coś z tym robią...

może gdyby ich bardziej naciskać i w większej liczbie, to można by wywalczyć wiele funkcji których blender potrzebuje...

 

jednym słowem good news... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności