Skocz do zawartości

WebArtFolio: Wink25 ( poprawki prac )


wink25

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Ostatnie komentarze zmotywowały mnie do ulepszenia prac. Wrzucam więc kilka poprawionych prac i chciałbym zaznaczyć, że są to gotowe już pocięte i w pełni funkcjonalne szablony zgodne z css2 i xhtml 1.0. Od razu mówie , że nie bedą to wersje końcowe bo myśle, że następne komentarze znowu wpłyną na jakieś zmiany.

 

sotfrc2.th.png

 

pstutorialsscreenrs2.th.png

 

ebiznesscreenjy8.th.png

 

artworkportfoliovm0.th.png

 

astronomyscreenqo2.th.png

 

Może macie jeszcze jakieś pomysły co by zmienić lub udoskonalić? Za wszystkie komentarze i rady z góry dzięki ;].

Edytowane przez wink25
Poprawki prac.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

są to gotowe już pocięte i w pełni funkcjonalne szablony - hmm, ciekawe pojęcie to "w pełni funkcjonalne szablony".

 

Na pierwszy rzut oka to wszystkie laye na jedno kopyto. Gdyby były cudowne to by to było na plus ale tak to może nie koniecznie.

 

Zastanawiałem się kiedyś czy zamieszczać swoje laye do oceny, i doszedłem do wniosku że bede umieszczal dopiero gdy bede robił takie jak tu www.webcreme.com. Poprostu porównuje swoje lay z tymi z sieci i widze ze mi jeszcze dużo dużo brakuje wiec po co to oceniać skoro wiadomo że jest źle, ale to tylko moja filozofia. Bardzo lubie komentować laye z tego działu wiec ciesze sie jak ktoś utworzy wątek.

 

Jedynce co Tobie moge napisać .. czeka cie dużo pracy, patrz na prace innych, wzoruj sie, niektórzy by nawet powiedzieli zżynaj, w głowie potem zostają schematy a flow sie miesza i powstaje własny styl ale na to potrzeba czasu i praktyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako szablon jest to w pełni funkcjonalne jako strona www już nie ;]. Co do kopyta to masz racje troche utknełem w tym schemacie musze się z niego wyzwolić. Wiem, że jeszcze wiele musze się nauczyć dlatego zamieszczam prace na forum co to by troche rady dostać od zawodowców. Tak więc wydaje mi sie , że twoja filozofia troche błądzi, a więcej byś skorzystał jakbyś też coś wrzucił tutaj. Ps. dzięki za linka, fajna strona ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Qleer

Niestety takie szablony były modne jakieś 5 lat temu. Dobrze pamiętam tamte dni więc na 100% 5 lat temu. Dzisiejsza moda jest stosunkowo ... inna - zmień jak najszybciej styl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności