Skocz do zawartości

[model]Nie mogę go wygładzić :((


Gość mawq

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mawq

Witam, siedziałem 6 godzin nad wygładzeniem tego modelu - niestety bez skutku. Meshsmooth dzieli polygony na mniejsze, ale nie wygładza ich na połączeniach. Czemu tak się dzieje? Zamieszczam ten beznadziejny przypadek w załączniku. Proszę o radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ogólnie rzecz biorąc trójkąty są złe bo po nałożeniu jakichkolwiek modyfikatorów inteligentnie wygładzających obiekt i zagęszczających siatkę (MS, TS, Use Nurms Subdivision) wszystko się krzaczy.

Spróbuj to się przekonash.

 

 

PZDR

mkeruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie rzecz biorąc trójkąty są złe bo po nałożeniu jakichkolwiek modyfikatorów inteligentnie wygładzających obiekt i zagęszczających siatkę (MS, TS, Use Nurms Subdivision) wszystko się krzaczy.

Spróbuj to się przekonash.

 

najbardziej inteligentna odpowiedz ostatniego sezonu ale coz zawsze +1 do postcountu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, nie wydaje mi się, żeby trójkąty w maxowym polymodelingu pod turbosmooth były powodem do zmartwień. Czasem powinno się ich uzyć, żeby uzyskać odpowiednie wygładzenie.

Co innego w przygotowywaniu basemesha pod zbrusha, wtedy trójkąty niemile widziale.

 

PS: nazwą wątku to pojechałeś pan, spadłem z krzesła:D

 

EDIT: piksar-> no właśnie o to mi chodziło tylko starałem się wyrozumiale.. i naucz się edytować posty !!!:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności