Skocz do zawartości

ChC.1: "Generał- Mag" by stHEAD


stHEAD

Rekomendowane odpowiedzi

Więcej nie dam rady nie mam siły :). to koniec [nie ma drugiego rzutu ani zblizenia ale juz wale to] pozdrawiam i zachęcam do krytyki.

 

[załączyłem opis dzień po terminie wiec nie wiem czy sie kwalifikuje :]

Moja wizja przedstawia może troche bardziej generała niż maga jednak w trakcie pracy dodałem mu takie atrybuty jak spódniczka, berło i świecące gały które chyba troche go umagiczniły. Twarz miał mieć surową, poharataną i zniszczoną ogolnie co ułatwiało pokazanie go jako starszego wiekiem człowieka :) pomimo twarzy zakapiora wdziałem go w lśniącą zbroje i przyprawiłem go w czerwień aby dodać mu dostojeństwa. wszystko jest dość monochromo poniewaz kolorów jeszcze sie ucze i nie jest to dla mnie prosta sprawa, tak zeby wszystko do siebie pasowało. Dla tego tez nie wyrobiłem sie ze zblizeniem [wcale sie nie tłumacze;]

 

Jeszcze raz proszę o krytykę zebym wiedzial co robie zle.

Dziękuję za uwage ;p

 

fings7.jpg

Edytowane przez stHEAD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

sztywny bo za duzo prostych linii chyba tam w posturze..moze bardziej zroznicowac te ksztalty tego pancerza... na nogach zwlaszcza.. a co do twarzy no to ucho PLEASE! ;) no i szczena za daleko idzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie pomyslalem ze ten jego łep wogole zmienie bo jest za czerstwy. no i wyglada jak chomik maszrum ma racje. A co do postury to chyba jego sztywnosc narzuca ten pancerz co na sobie dźwiga, przeciez majac na sobie miliard kilo zelastwa nie bedzie sie poruszał jak łasica [albo nutria, albo inne małe zwierze]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc to jest żołnierz, czy czołg który ledwo się porusza przez pancerz? :)

To jest s-f, więc powiedzenie ze pancerz jest zrobiony z superlekkiego i superwytrzymałego materiału, lub że jest to pancerz wspomagany, byłoby lepszym rozwiązaniem niż narysowanie sztywnej sylwetki i tłumaczenie tego ciężarem pancerza, moim zdaniem :)

Słusznie ze głowę będziesz zmieniać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze i masz racje. narazie zmieniłem głowe i chyba przy niej zostane. zwiekszeniem gibkosci pancerza zajme sie pozniej. [skoro to jest s-f to moge sobie tlumaczyc co chce i jak chce :)]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności