Skocz do zawartości

Łazienka


Pinero

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a ja mam 2 zastrzeżenia ;]

1. na ścianach i podłodze przydałby się jakiś większy disp+bump, teraz jest strasznie płasko jakoś

2. na kibelku z przodu się coś dziwnego pod klapą stało

 

poza tym jak zawsze trzyma poziom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamczysko jak nic, ale co mi sie podoba a ci nie:

 

+

wanna, zlew, pomysł na klopa

 

-

uchwyt/reling na zlewie

 

Co do wykonania wizki to jest najsłabsza jaka widziałem w Twoim wykonaniu :(

Ale jest klimat.

 

Pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Zamek mi to nie wygląda ;) raczej jak by "inwestor" nie miał kasy i glazurę i terakotę postanowił kupic w dalszej części inwestycji ;)

 

P.S. Widziałem leprze rendery w twoim wykonaniu ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zamek to napewno większy displace. No i coś texture na podłodze zmasakrowałeś :)

Tak to wszystko ładnie tylko ten kibelek jakby z innej bajki. W dodatku chyba się mu siatka sypie.

Pzdr :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, jestem początkująca jeśli chodzi o maxa, ale moje małe doświadczenie budowlane podpowiada, że jeżeli to nie są płytki na posadzce to powinien być materiał przedstawiający beton jako strop wylewany lub płyty prefabrykowane betonowe :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...ale moje małe doświadczenie budowlane podpowiada, że jeżeli to nie są płytki na posadzce to powinien być materiał przedstawiający beton jako strop wylewany lub płyty prefabrykowane betonowe :)

 

? Powinien być ?

Moim zdaniem nie powinien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki zaskoczyłam, że to jest scena z zamczyska, no i kamienie to główny element budowlany powinien być, Sorki, może z następnym komentarzem lepiej trafię :) Niestety póki co nic w maxowym slangu nie napiszę - nie umiem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły łupek na ścianach i posadzce. Poza tym - ten czarny kamień to marmur.

W hurtowniach różnie nazywają i ten i ten rodzaj kamienia, więc nie będę wprowadzał zamętu. Ogólnie - są dość popularne.

Mieszkanie na warszawskich Włochach...

To nie jest żaden slang, a bardziej branżowe nazewnictwo ułatwiające życie.

I na koniec...to dobrze, że nie piszesz nic o Max'ie, ponieważ to dział Architektura.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

twoje wiz to dzieła sztuki ! na dobrą sprawę operując dwiema barwami/odcieniami/materiałami tworzysz wspaniały klimat (co wydaje mi się mega wyczynem), subtelność oświetlenia .... Podziwiam, gratuluje i podpinam się pod pytanie jaśka co do światełek zarówno typu jak i technik użytych w samych wiz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)
... na dobrą sprawę operując dwiema barwami/odcieniami/materiałami tworzysz wspaniały klimat ...

 

Takie było założenie. Cieszy mnie to, że ktoś to zauważa.

Oświetlenie - to w zasadzie tylko IES'y. Chyba 6 sztuk. Ten sam plik, ale różne kolory światła + każdy inaczej nastawiony pod względem rzucanych cieni. To jeżeli chodzi o scenę.

W rzeczywistości używam dość standardowych tzw. downlight'ów różnych firm - od spotline'a - brilux'a po wever & ducre i np. belgijski kreon. Nikt nie zauważył, że nie ma oświelenia przy lustrze ? ;)

 

Sprzęt zakurzony, stary, wierny...2 (2x2,6 chyba ) rdzeniowy Pentium, z Quadro Fx 1500 i 4Gb ram.

Przy wychwyceniu kilku zauważalnych czynników w nastawach, na dzień dzisiejszy jeden obrazek leci ok. 3,5 - 4 h.

Ies. Poszukajcie go na stronie Erco. Jest tam naprawdę kilka dobrych plikow IES - poza tym można sprawdzić lub dostroić je w IES Generator pro.

Edytowane przez Pinero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności