Skocz do zawartości

Layout: Multistoria - do oceny i gwoli sugestii :P


prabab

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnio dane jest mi pracować nad dosyć ciekawym portalem - taką internetową, wielowątkową opowieścią, którą tworzyć może każdy zarejestrowany użytkownik.

 

Wyskrobałem taki lay jak na razie:

multistoria846.png.xs.jpg

 

W tych okienkach po lewej jeszcze będą ikony [stąd tak dużo miejsca obok tekstu] - nie mam tylko zupełnie pomysłu jakie ^^.

 

Komentarze i sugestie mile widziane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Troche slabo. Mdle kolory, praktycznie zadnego top'a, typografia tez kuleje.

Kolory będą zmienione, topa być nie ma, typografia zrobiona według książki którą coponiektórzy tutaj uważają za drugą Biblię, ale postaram się jeszcze przy tym popracować ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja akurat zdaje sobie sprawe ze ciezko tu wymyslec cos innego niz to co jest teraz, ale i tak bym probowal bo tego bym tak nie zostawil. typografia kiepsko, moze nie same fonty ale ich kolory itd,

troche mnie dziwi mowinie ze "kolory bedą zmienione", jak beda zmienione to daj wszystko czarno-biale bo i tak bedziesz dobierać kolory poźniej, gadanie takie :/

 

jedyne co moge poradzic to nie umieszczaj tego (witaj, aktualnosci, multistoria) w tylu boxach, niech to lezy swobodnie, wiesz w kazdym razie co mam na mysli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka polska wersja StoryMash?

http://en.wikipedia.org/wiki/StoryMash

StoryMash jest jednowątkowe - tutaj użytkownik może "rozwątkować" na kilka każdy następny wątek, dzięki czemu historia jest... nieliniowa? Idea w sumie wzięła się od słynnych paragrafówek - pamięta to ktoś jeszcze? :)

 

Jutro rano wrzucę poprawioną wersję laya ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie powiem ci, że nie znam się na tym , ale pomysł na strone wydał mi się naprawde niezły ;]. tylko musisz zrobić coś z tą grafiką na stronie bo nie dość, że nie przyciąga to i troche odstrasza ( bez urazy oczywiście ). Proponuje lepiej dobrać kolory no i nie dawać ich za dużo, trzymać się konkretnej kolorystyki. Pomyślałbym też nad konkretnym topem no i stopką. Pozdrawiam na razie ;].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności