Skocz do zawartości

wiz 3d: biuro/ administracja


Rekomendowane odpowiedzi

witam. nie wiem czy powinienem wrzucac tutaj ta prace no ale skonczylem ja bo termin dobiegl konca. mi osobiscie tak sobie sie podoba. tyle razy ja widzialem ze niechce mi sie juz na nia patrzec xD ale to chyba normalne jest.

prosze o komentarze. na co zwracac uwage nastepnym razem itp. dzieki

renderowalo sie 14 godzin na athlonie 64 2800+.

 

biurovb9.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Jest fajnie, jednak tło mi nie gra.

Ze światła, które pada na podłogę wnoszę, że to jakiś bardzo słoneczny dzień, a z widoku za oknem już nie tak bardzo, ale co ja tam wiem.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm srednio wyszlo..bardzo dlugo Ci sie to liczylo

 

nie podobaja mi sie: oparcia od krzesel, "parkiet" na stole, tak jak wyzej widok za oknem. lewituja Ci tez pojemniki na segregatory. Troche nie dopracowane.

 

Pozdrawiam, pracuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe :P dzieki za komentarze. brak czasu na kolejny render. i tak dobrze ze zapuscilem na noc dzien wczesniej bo bym niezdazyl drugi raz chyba renderowac. nastepnym razem postaram sie ladniej zrobic.

 

dam znac The MiM. hehe

 

co do tego pod biurkiem. to przez to ze przyciemno jest + tekstura podlogi + odbicia :) i zrobilo swoje i taki brud zostal xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten budynek stoi chyba na jakimś odludziu, bo w pobliżu okien nie ma żadnego budynku. Wnioskując po rozświetleniu przez słońce podłogi, wydaje mi się, że powinno być ono widoczne w oknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Segregatory w stosunku do monitorów są za duże, przetestuj to w rzeczywistości. Tak samo myszka i klawiatura.

Oświetlenie nie współgra z tym co widać za oknem, dzień jest pochmurny. Weź też pod uwagę, że ze względu na wysoką zabudowę, typowe biuro w centrum NY jest praktycznie cały dzień zaciemnione. Również dlatego w biurach na okrągło pali się światło.

Takie krzesełka byłyby bardzo niepraktyczne przy niskiej ławie. Wyobrażasz sobie sięgać herbatę z takiej wysokości?

Szkoda że ta szafka w rogu nie ma nic prócz segregatorów, biura z reguły są mocno zawalone papierzyskami.

 

Wiem że się czepiam, ale okna są typowo polskie, w US dominują odsuwane do góry. Kaloryferów tam nie znajdziesz, wszędzie jest klimatyzacja.

 

No szkoda, że prócz widoczku nie wprowadziłeś trochę więcej nowojorskiego klimatu, byłoby bardzo ciekawie a tak jest trochę sztucznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieks za komentarze. wiem ze praca ma bledy. staram sie robic dobrze no ale jeszcze nie wychodzi tak jak bym chcial. nastepnmym razem postaram sie bardziej :) skrobie wlasnie nastepna wizke xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności