Skocz do zawartości

[wiz] Mała łazienka


Rekomendowane odpowiedzi

Dla treningu postanowiłem wymodelować łazienkę w swoim nowym mieszkaniu.

 

laz3kt8.th.png

 

laz4jt9.th.jpg

 

laz6eg1.th.jpg

 

laz7hm9.th.jpg

 

laz5qf5.th.jpg

 

Jest to mój pierwsza właściwie chyba skończona wizka, w 3ds maxie jestem świerzy ale mam nadzieje że mnie podbudujecie swoimi opiniami i skierujecie na właściwy tor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

vray 1,5, no właśnie, może ma ktoś jakiś tutek na ładny ręcznik? bo ja kompletnie nie miałem na niego pomysłu, hair n fur wywalał błąd, cloth modifier cos przenikał mi ręcznik przez obręcz i musiałem ręcznie go dostosować do obrączki, tekstury też nigdzie nie mogłem na niego znaleźć oraz żadnego bumpa, może ktoś coś doradzi? napewno są osoby które już to robiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No chyba jednak nie wszystko tak ładnie pomijając oczywiście szejdery. Tekstura drzwi i szafeczki pod umywalką, sama umywalka też jakaś płytka, kanciaste rolki papieru toaletniego, w kabinie brak baterii ( prysznic czy co tam jeszcze inne być powinno ), ogólna geometria obiektów, niskie ustawienia rendera. Jako trening na dzień dobry może być ;)

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z jednym się nie zgodze - wszystkie wymiary są zgodne z wymiarami rzeczywistymi - nawet głębokość umywalki jest zgodna z modelami na których się wzorowałem (powszechnie dostępne np na allegro), ale z resztą to mogę się zgodzic. Kanciaste kształty najczęsciej wynijają z mojej oszczędności xD

 

A ustawienia to dałem właśnie dosyć wysokie, bynajmiej tak mi sie wydaje (conajmniej średnie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności