Skocz do zawartości

Jak zacząć przygodę z 3DMax


tomspec23

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Od dawna interesuję się grafiką 3d , chaodząc po wielu forach i stronach szukam jaki będzie dobry na początek program do grafiki 3d . Chodzi mi mianowicie o tworzenie animacji 3d .

Z tego co się naczytałem stwierdziłem że będzie dobry ten 3d Max lecz jako "świerzak" nie mam zielonego pojęcia jak w nim zacząć . Proszę Was weteranów hehe o podpowiedz np. jaką książkę kupić na początek do nauki ??

czy może jaki kurs na internecie zacząć czy tuotorial ??

dziękuję i czekam na odpowiedz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Dokumentacja jest dobra nie tylko na początek, ale przez całe życie.

Lepiej to przeanalizować aniżeli kupować jakiekolwiek książki.

 

Przed adaniem kolejnyh pytań w tym wątku, użyj wyszukiwarki forumowej, gdyż temat był wiele razy omawiany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedz tylko że Help jak sama nazwa wskazuje jest po angielsku a ja znam troche angielski i będzie ciężko no ale cóż sprubuje

 

hm, to lepiej uswiadomie cie wczesniej niz pozniej. Caly 3ds Max tez jest po angielsku, podobnie jak chyba wszystkie pozadne komercyjne treningi do niego. Bez angielskiego bedzie ciezko, oj bedzie :)

 

I chyba wakacje sie zblizaja, co dzien to nowy temat "chce zaczac w 3d" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W FAQ powinno się znaleźć coś mówiące o zaczynaniu w 3D bo i tak zawsze te same padają odpowiedzi

 

w FAQ jest odpowiedz na magiczny klawisz X, O oraz blueprinty w okienkach... i tak ciagle te pytania sie powtazaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"3ds max 6: skuteczne rozwiązania" sutorstwa Johna A. Bella na poczatek nawet fajne, sporo teorii mozesz poznac zanim przystapisz do tworzenia trojwymiarowego polswiatka :) Mi pomoglo i co jakis czas wracam do tej ksiazeczki. A wydalem na nia bodajze niecale 4 dyszki. Czymze jednak jest 40 zlotych jak tyle radosci plynie z patrzenia jak renderuje sie pozadna wizka albo art ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności