Skocz do zawartości

OBIEKT 3D: jablko i lampka-halogen


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Nic szczególnego --> początki jakie każdy z nas miał, nie wiem po co pokazywać takie prace no ale cóż.

Z drugiej strony to nie ma gdzie tego wrzucać chcąc prosić o pomoc w dalszym rozwoju więc bądź co bądź post w GALLERY usprawiedliwiony.

 

Mateusz -- masz BARDZO radykalne poglądy nt. prac na forum z tego co widzę :) Nie wiem co ciekawego jest w pracy no1 -- praktycznie wszystko leży, a to że ktoś dopiero 2tyg. zapoznaje program => nie mój problem. Jak ja poznaję coś to efekty pokazuję zwykle jak już wychodzi coś wartościowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wsumie faktycznie... niewiem sam co w tym widze... jakos lubie dawac nadzieje i satysfakcje ludziom ;)

co ma ciekawego?

calosc rysuje sie bardzo ostro, niemalze kompozycja nieistnieje, a mam ochote na te owocki... sam niewiem dlaczego... :)

Autor prezentujac taka prace dowartosciowuje sie, a ja mu tylko w tym pomagam, utwierdzam go w przekonaniu ze cos stworzyl, ostatnio polubilem byc milym czlekiem.

czy to źle?? mam nadzieje ze mkk3a niedlugo pokaze jakas swoja \"DOBRA\" prace... a zreszta... chyba troszke glupio gadam, prace faktycznie nic w sobie niemaja...

KONIEC... (ale sie wygadalem) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze prace to tez były jabłuszka i lampka, ta sama zresztą, więc zaczynasz klasycznie.:) Wybierz sobie może teraz jakis bardzej skomplikowany obiekt do zrobienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo te praci sa na serwerze na ktorym (teoretycznie) powinna byc strona mojej klasy z LO :)

troche sie rzucali niektorzy ze tam sa takie rzeczy, dlatego chwilowo usunałem obrazki, ale teraz juz wszystko działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności