Skocz do zawartości

Który tablet wybrać???


Remedy

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie. Który tablet graficzny wybrać, czy lepszy bedzie Pentagram XXL czy jakis tablet np Wacom Intuo A4? Czy może nie potrzebny mi taki duzy. Interesuje mnie malowanie w Photoshopie. Oczywiscie oprocz tego web design itp. Jednak tablet potrzebny mi do PS. Moze A5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ja osobiscie uwazam ze warto w ten sprzet zainwestowac czyli: wacom i do tego jak najwiekszy - zawsze na duzym mozesz robic male rzeczy - kwestia przyzwyczajenia, nie ma co sie bac gabarytow - gorzej jak bedziesz chcial troche poszalec, cos z gestu to na malym masz srednie mozliwosci a ze jest to sprzet nie starzejacy sie jak inne podzespoly komputera to warto wylozyc wieksza kwote

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

\"jak masz kasy na wacoma to wacoma... \" no nic więcej nie trza mówić. Intuosy to klasa sama w sobie, jednak nie przytłacza jakością pentów jak mówią mity.Róznica cen kolosalna, różnica klas już duża.

Co do rozmiaru, no to kwestai przyzwyczajenia no i pieniążków tez znowu. Maluchne formaty rzeczywiście nie pozwolą Ci mocno zaszaleć,choć tez nie sa jakims tam wielkim utrapieniem. I to co pisał hurth, w to warto inwestować.

Pozdrawiam również

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coz wybor jest dosyc ciezki z Pentagramem sa przykrosci ja naprzyklad staralem sie rysowac sie niewiedzac ze jest zepsuty myslalem ze trza sie przyzwyczaic i pzywyczajalem sie ale nic z tego nei wychodzilo dopiero tera oddalem do gwarancji termin minol wczoraj 21 dni a ja msze czekac do czwartku. Zreszta tablet nie jest potzrebny do malowania jesli potrafisz lub masz chcec sie nauczyc prosze bardzo ale do rysowania moze wystarszyc myszka o czym przekonalismy sie od DruGa choc jest to uciazliwe ale jednak da sie i to naprawde niezle... Co do wacomow to nie jestem pewnien cena za wysoka a pozatym do nauki moze wystarczyc Pentagram Xl badz XXL wiec jesli nei jestes na zaawansowanmym powiomie kup Pentagrama a jesli potrawisz wiele to Wacoma wszystko zalezy tylko i wylacznie od ciebie i od zawartosci Twojego portfela, swietne prace mozna robic i tym tabletem i tym nie rozumiem dlaczego wacom sie tak wozi skoro pentagramy sa tuz zanim a pozatym to Pentagram dostal nagrode a nie wacom mam nadzieie ze troszku ci uswaidomilem sytuacje mysle ze dokonasz wyboru z ktorego tylko ty bedziesz sie cieszyl a nie my pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności