Skocz do zawartości

Rosniecie drzewka koralowego


pit17

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko

Wie ktos moze z jakiego lub z jakich narzedzi trzeba by bylo skorzystac aby zasymulowac rosniecie drzewka koralowego?

Paint Effectem to 5 min:) ale mam akurat swoj model i szukam w miare prostego sposobu,zaznaczam ze dopiero zaczalem sie uczyc tych wszystkich narzedzi do deformacji itd:)

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

hehe udalo mi sie znalezc bardzo fajny sposob.

Otoz na poczatku zanimowalem sobie drzewko z paint effecta, pozniej przekonwertowalem to na krzywe. i majac tak zanimowane krzywe zaczalem extrudowac boxa po sciezce, w ten sposob animuje sie rozwniez to extrodowanie po sciezce efekt jest bardzo fajny polecam innym:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra animuje sie tylko pojawil sie problem z uv

w kazdej klatce sa inne,

zrobilem uv dla juz do konca zanimowanego drzewka tyle ze jak przeskocze do innej klatki to mi sie piepsza, te przeze mnie zrobione zachowaly sie tylko w tej jednej klatce a ja chcem zeby byly w kazdej takie same

delete by history pomaga tyle ze obiekt przestaje sie animowac:(

wie ktos jak zrobic zeby w kazdej klatce byly te same uv?zeby np scalic informacje dla uv zeby byly stale?

HELP

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzialam dalej:)

zrobie to na blend schepach

i co? pojawil sie nastepny problem:)

otoz 2 modele ekportuje (obj) do maxa i gdy wracam z nimi do mayi i chcem wykonac na nich blend shepa to dzieje sie dziwna rzecz

otoz jeden model przechodzi w drugi tak jak trzeba ale co dziwne zmienia takze polozenie i leci w miejsce tego drugiego a przeciez powinien zostac tam gdzie jest,przejmowac ma tylko ksztalt a nie polozenie

wieta co trzeba z tym zrobic?

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności